poniedziałek

14.05 wtorek - IMPRO MITING: DICKATY/ DĄBROWSKI/ KWAPISIŃSKI


RAY DICKATY - Na karierę muzyczną Raya Dickaty składa się ponad 60 nagrań z różnymi artystami. Brał też udział w kilku światowych tournee z zespołem Spiritualized. Jest autorem aranżacji partii sekcji dętych do utworów Spiritulized na płycie "Anutha Zone". Jako saksofonista i flecista grał w zespole Dr. Johna, był członkiem zespołów Too Pure i Moonshake, z którymi nagrał 2 albumy. Występował z PJ Harvey i Stereolab. Nagrywał i koncertował z Cornershop, Gallon Drunk, Durutti Column, AMP, Lush, The Duke Spirit i Six By Seven. Współpracował z legendą i założycielem AMM, Eddiem Prevostem w Londynie i Liverpoolu.

PIOTR DĄBROWSKI - perkusista. W jego graniu instrumenty zyskują nowy wymiar, tracą swój konwencjonalny obraz – stają się narzędziami dźwiękowymi, służą do tworzenia osobliwych faktur, ujawnia się ich wewnętrzna energia. Zestawy perkusyjne ograniczone są do minimum by zapewnić podróż w percepcję dźwięku jako takiego – istotne jest tu ultra-skupienie na procesie powstawania dźwięku i uznanie ciszy jako elementu kreującego muzykę.

WOJCIECH KWAPISIŃSKI - Wojciech Kwapisiński – muzyk, gitarzysta, improwizator. Współtwórca i członek zespołów Airth, Gamid Group, Nor Cold Quartet, Altona, Puppetteine, Zwichnięci Dandysi, Julian Ochorowicz, Jedność, Ian Czapla. Założyciel DIY Labelu Wytwórnia Element.


START: 21

WSTĘP: 10 PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz