wtorek

RDFRL AFTERPARTY WITH BURN REYNOLDS


1 PAŹDZIERNIKA 2010 (PIĄTEK)
START: 21
WSTĘP: WOLNY

W związku z otwarciem wystawy i zakończeniem projektu ROOTED DESIGN FOR ROUTED LIVING, po wernisażu serdecznie zapraszamy na oficjalne AFTERPARTY WITH BURN REYNOLDS.


Znany i lubiany BURN REYNOLDS zaserwuje tłustą, subiektywną selekcję soul, funk, jazz, reaggae, disco, rare groove, a także wiele innej dobrej muzyki, którą niekiedy ciężko jest jednoznacznie zaszufladkować

REYNOLDS w Warszawie prowadził imprezy Fulkolor w klubie Pruderia, gdzie udało się zaprosić Soul Jazz Sound System i wraz z Cpt. Sparky i Misty cykl imprez o nazwie Brown Sugar w klubie Paprotka. W ramach cyklu zagrało paru artystów importowych m.in. Smoove(Acid Jazz Rec) Florian Keller(Compost, Perfect Toy), Beathoven(Puma Strut), Henry Storch(Unique Rec.), Stupid Deep.

Grywał z takimi didżejami jak Nicky Siano(Gallery, NY), Ed Piller(wraz z Gillesem Petersonem założył legendarna wytwórnie Acid Jazz ), Bobby Boucher(Puma Strut), Serge(Clone), Joseph Malik i wielu innych polskich i zagranicznych didżejów.

W chwili obecnej związany jest ze sklepem płytowym Wax Box, kolektywem EU4YA (European Union For Young Artist ), oraz grupą didżejów SOUL SERVICE (Papa Zura, Cpt. Sparky, Misty), która między innymi odpowiedzialna jest za powstanie genialnego wydawnictwa płytowego "POLISH FUNK".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz