piątek

PIOSENKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO


MISS POLSKI + YOU NAME IT + ANGELIKA KUCIŃSKA feat. PITA WYBACZ
18 WRZEŚNIA 2010
START: 21
WSTĘP: NIC

Kolektywy You Name It i Angelika Kucińska feat. Pita Wybacz zapraszają na kolejną odsłonę cyklu Piosenka jest dobra na wszystko. Nie będziemy zachęcać, bo kto był na poprzedniej imprezie, wie, że jesteśmy ekstra i znamy dużo piosenek. Niestety nie będzie lemurów, ale za to zagra z nami zespół Miss Polski. Nie wiemy, czy chłopcy są równie puszyści, na pewno jednak lubią modelki i dlatego grają z Angeliką, a Olek jest chłopakiem Moniki. Uwaga, to jedyny warszawski koncert zespołu jeszcze przed premierą debiutanckiej płyty. Zapraszamy oczywiście do Eufemii, bo niby gdzie indziej. W sobotę, 18 września, od 21.


MISS POLSKI
Ten zespół to trzej panowie, którzy lubują się w melodiach. Nie są zbyt ładni, więc przewrotnie nazwali się Miss Polski. Nie noszą designerskich ciuchów, więc marzą, by grać na pokazach mody. Chodzą na alternatywne koncerty, więc nagrali płytę pop. Nie jadają popcornu w kinie, więc w tekstach nawiązują do tematyki filmowej. Nie podobają się modelkom, więc modelki podobają się im. Nie tańczą na imprezach, więc na parkiet zapraszają innych. Nie są wysportowani, więc swój album zatytułowali "Fitness".

10 piosenek z refrenami. Klawisze, gitary, komputer. Wszystko okraszone tanecznym klimatem w stylu Pet Shop Boys, Roxy Music czy Pulp. Smutne piosenki na eleganckie parkiety!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz