poniedziałek

ANDREA LANGE, MICHAŁ DUDEK
7 WRZESIEŃ 2010
START:21
WSTĘP: 5-10 PLN

ANDREA LANGE, MICHAŁ DUDEK - koncert audiowizualny

W poniedziałek zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii Studio:
Andrea Lange „I am sitting and waiting - zero.MIND_x5”
Michał Dudek „data fields _ scheme”
A we wtorek zapraszamy do Eufemii na audiowizualny koncert artystów biorących udział w wystawie.

Od Drone Ambient po Minimalne Techno.

Lange i Dudek grają na zbudowanych przez siebie instrumentach - w myśl nurtu Circuit Bending Hardware Hacking, gdzie ready made obiekty elektroniczne zmieniają swoje podstawowe funkcje i staja się innymi funkcjonalnymi obiektami. Radioodbiorniki i zegary jako instrumenty, własnoręcznie zbudowane oscylatory, zhakowane zabawki i przesterowane nagrania z taśm magnetofonowych. Muzyka aleatoryczna z pogranicza eksperymentalnej elektroniki. Bliżej do Pan Sonic niż do Merzbow.

ANDREA LANGE urodzona w Jenie. Mieszka i pracuje w Berlinie. Absolwentka pracowni multimediów w klasie Rebekii Horn. Artystka eksplorująca znaczenie technologii w relacjach do naszego świata zarówno w instalacjach jak i audiowizulanych performensach.Tworzy obszary w których w niekończącym się ruchu buduje się relacja do ludzkiej przemijalności. Pokazywała swoje prace między innymi na WRO 09 – expanded city (Wroclaw, PL) i transmediale.10 – Futurity now (Berlin, DE).

http://www.myspace.com/andrealangeal

MICHAŁ DUDEK urodzony w Warszawie. Mieszka i pracuje w Berlinie. Absolwent pracowni rzeźby Grzegorza Kowalskiego. Artysta dla którego punktem wyjścia było poznanie własnego ciała i odnalezienie inności w nim, a co zaowocowało pracami nad syntezą przypuszczalnego rozwoju ludzkiego ciała. Dudek pracuje zarówno w klasycznych mediach jak i tworzy interaktywne instalacje i niekonwencjonalne instrumenty, które wykorzystuje na swoich audiowizualnych koncertach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz