wtorek

12.04 Rosa Vertov

Фото Klubojadalnia Eufemia.

Rosa Vertov to zespół inspirujący się nierealnością, tym co się nigdy nie zdarzy (a mogłoby), banalnością i smutnym jutrem. Ich transowe, na pierwszy rzut ucha nieskomplikowane piosenki, często przywodzą na myśl psychodelię lat 60. czy dreampop lat 90. Liczne pogłosy, szmery, delaye, przestery i dysonanse składają się na oniryczne „lynchowskie” brzmienie. Odnoszą się z dużym dystansem do rzeczywistości, czasami ją wyolbrzymiając, a często wyśmiewając, np. w internecie. Zapraszają na swoje trzecie wydawnictwo w Crunchy Human Children Records. Lubią piwko i rzeczy.

L U B

rosa vertov 𝔯𝔬𝔰𝔞 𝔳𝔢𝔯𝔱𝔬𝔳 r҉o҉s҉a҉ ҉v҉e҉r҉t҉o҉v҉ (sick musick) ostatnio grały GDZIEŚ - cos tam graja - to tu - to tam - nagraly epke i singiel, teraz mozecie sobie dodac do kolekcji swiezutkiego LongPlaya yEhahhww = zyja sobie jakos = pija piwko = kto to wie = eat pray love live laugh love life = """l’amour toujours!”""
bedziemy sie bawic na premierze my wam to mowimy, tj. pewnie wam bedzie smutno troche, bo nie gramy radosnej muzyki, ale potem sie napijemy piwka i juz wszystkim sie radosnie zrobi, Miłosz cirocki dla Cbcki zapusci muzyke to i nóżką zrobimy >>TUP TUP<< “what happened to the wiletts?” - tribute to the wiletts played by rosa vertov;;; cicha nadzieja, ze sluchajac tej LP bedziecie plakali ze smutku, bo was poruszy, ale to zobaczymy jak to bedzie cnie….. jakos to bedzie na pewno heheuheu;;;; jest to nasz 3 koncert w eufie, mamy nadzieje, ze nie ostatniiii i ipls mom pls mom pls mom pls mom
PS :::: tłum. KTO BY POMYŚLAŁ? (odp: nie my)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz