wtorek

11.04 Impro Miting #63 > Grzelak / Banaszczyk / Kalinowski

Фото Impro Miting.
Spotkanie numer sześćdziesiąt trzy. Wyjątkowy wtorek. Elektronika, syntezatory, gramofony, i inne takie. Ale jakie?


≡ JUSTYNA BANASZCZYK /FOQL/
W swojej muzyce łączy techno z post-punkowym klimatem, brzmieniami minimal wave czy industrialem.​ ​Nie cierpi​ ​słowa producentka, które w jej mniemaniu jest zdehumanizowane i technokratyczne. Współpracuje zPointless GeometryEnfant TerribleNew York Haunted i innymi. Na 2017 szykuje dużo kasetowego i winylowego dobra. Miała przyjemność grać na kilku fajnych festiwalach takich jak Unsound, Tauron Nowa Muzyka czy Sacrum Profanum.
soundcloud.com/foql

≡ JAROSŁAW GRZELAK /RNA2/
Tworzy muzykę elektroniczną w oparciu o cyfrowe, softwarowe i analogowe urządzenia. Interesuje go odejście od oczywistego podziału rytmicznego, hipnotyczny rytm bezpośrednio łączący się z brzmieniem, komputer jako żywy instrument. Wydawał w New York Haunted​, Zoharum - new experimental art​ i Pawlacz Perski. Współpracuje z TR Warszawa jako akustyk i sound designer.
soundcloud.com/rna-jg

≡ FILIP KALINOWSKI
Bedroom DJ, który wraz z latami działań w zespole kIRk i kolejnymi albumami grupy zagłębia się coraz bardziej w to, co znajduje się na obrzeżach płyty winylowej. Gramofonowy eksperymentator, miłośnik sampli, loopów i przetworzeń, dziecko dubu, rapu i elektroniki. Współtwórca projektów Msza święta w Altonie, Pan Borman drinks Vlooper, Stupor, KK i E F M, współzałożyciel DIY labelu Circon Int., współorganizator festiwalu LDZ Music Festival. Dziennikarz muzyczny na stałe związany z magazynem Aktivist, radiem Red Bull Music Academy i portalem The Quietus. Słuchacz i pasjonat.


Start: 21:00
Wstęp: 10 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz