środa

3.02 Girls to the Front: Giungla, Her Side, damsels in distress djs
Czas na mobilizację dziewczyn w 2017! W nowym roku szykujemy dużo atrakcji, a pierwszą z nich jest 12. edycja GIRLS TO THE FRONT na której wystąpią GIUNGLA (IT) i HER SIDE (Poznań). Giungla to jednoosobowy projekt Emanueli Drei, którą podkradamy z lineupu teogorcznego SXSW.Noisey nazywa ją dzieckiem PJ Harvey i Grimes, a my dodajemy, że możecie liczyć na super piosenki do tańca/tupania nogą. Wystąpią też HER SIDE, czyli trzy dziewczyny z Poznania. Swoją muzykę określają jako garage flow/grunge/glitterrr punk i pracują właśnie nad pierwszym demo. Nie możemy się doczekać!

Po koncertach after z damsels in distress djs - na parkiecie będą z nami Kathleen Hanna, Kim Wilde, Hole, Belinda Carlisle, Gwen Stefani i wiele innych. Chodźcie posłuchać i potańczyć.

3 lutego, 21.00 
Klubojadalnia Eufemia, wstęp 10/5 zł.

___
GIUNGLA (IT): Giungla (czyli po włosku dżungla) to projekt Emanueli Drei, pochodzącej w Włoch singer-songwiterki mieszkającej w Bolonii. W maju zeszłego roku wyszło jej debiutackie EP "Camo". Indie popowe piosenki dla wszystkich szukających alternetywy dla miejskiej szarości! W jej świecie nie ma miejsca na zasady - w końcu dżungla to chaos i fun - dla prawdziwych twardzielek. http://www.giunglamusic.com/
HER SIDE (Poznań): Co powstanie, kiedy trzy dziewczyny zamkną się w garażu pełnym instrumentów? Intrygująca mieszanka gitarowego zadzioru, wrażliwości i kobiecej emocjonalności z garścią chwytliwych melodii i szczyptą brokatu. Tak pokrótce można opisać muzykę HER SIDE, których pierwsze demo już wkrótce ujrzy światło dzienne. https://soundcloud.com/herside
GIRLS TO THE FRONT: Cykl koncertów i imprez organizowany przez warszawski kolektyw damsels in distress djs, poświęcony dziewczynom tworzącym muzykę. Występujące składy to 100% dziewczyn, a na afterach pierwszeństwo mają piosenki wykonywane przez kobiety. Na dotychczasowych jedynastu edycjach wystąpiły: Dog Whistle, Enchanted Huntress, DUBAIS, Bibi, Sonia pisze piosenki, LASS, Rosa Vertov, Razor Kunts, Tygrysice, Pascale Project, She Said Destroy!, Wilcze Jagody, Brednie, Natalia Fiedorczuk, Słońce W Niebieskim Lśni Krysztale. Dziewczyny są super!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz