środa

2.02 Impro Miting #54: Kalinowski / Kasperek / Norbullo / Maćkowski

 
IMPRO MITING #54

Spotkanie numer pięćdziesiąt cztery. Pierwsze w lutym, czwarte w tym roku.

2 lutego 2017 w Klubojadalnia Eufemia spotkają się Filip Kalinowski /Maciej Maćkowski / Norbullo Kontrabacz / Miahcł KAsperek.


≣ FILIP KALINOWSKI
Bedroom DJ, który wraz z latami działań w zespole kIRk i kolejnymi albumami grupy zagłębia się coraz bardziej w to, co znajduje się na obrzeżach płyty winylowej. Gramofonowy eksperymentator, miłośnik sampli, loopów i przetworzeń, dziecko dubu, rapu i elektroniki. Współtwórca projektów Msza święta w Altonie, Pan Borman drinks Vlooper, Stupor, KK i E F M, współzałożyciel DIY labelu Circon Int., współorganizator festiwalu LDZ Music Festival. Dziennikarz muzyczny na stałe związany z magazynem Aktivist, radiem Red Bull Music Academy i portalem The Quietus. Słuchacz i pasjonat.

≣ MACIEJ MAĆKOWSKI
Pomimo obecności na scenie od dłuższego czasu, jego kolejne projekty zachowują autonomię i czystość przekazu. W ramach projektu Botanica, dzźwięki dzikiej natury perfekcyjnie łączy z motoryką dub techno i micro house’u. Czasem jest to towarzyszący sound design, a innym razem charakterystyczny motyw rytmiczny. Swoje mroczniejsze oblicze wyraża pod innym pseudonimem, nie ujawnia jednak swojej tożsamości.
Współpracował z Filipem Kalinowskim i Emilem Macherzyńskim podczas improwizowanych koncertów jako EFM, działa również w soundsystemie Grażyny.
Prywatnie miły i pozytywny bywalec Internetu.

≣ NORBULLO
Muzyk od 20 lat aktywny na scenie warszawskiej. Grał i gra z najwybitniejszymi przedstawicielami warszawskiej sceny improwizowanej. Ostatnio zaangażowany w zespół Biegli.

≣ MICHAŁ KASPEREK
"Jestem bębnista."


Start: 21:00
Wstęp: 10 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz