poniedziałek

25.06 czwartek - LEAKY BOAT - PREMIERA LP "TERAZ" - koncertPierwsza płyta stanowczo zbyt długo przeleżała w szufladzie. Tym razem będzie inaczej. Płyta nosi tytuł TERAZ bo ma dziać się TERAZ! Właściwie jeszcze jej nie ma. Zostanie nagrana i zmiksowana na kilka dni przed premierą i ma być na prawdę spontanicznym i szczerym zapisem chwili. Żadnych komputerów, żadnych wielośladów, żadnych dogrywek... Siadamy, gramy i rejestrujemy. Chcemy zapisać żywą energię prostego grania piosenek bez technicznych sztuczek. Tak jak na koncercie! Tak jak robili to najwięksi artyści bluesowi i folkowi.
Zapraszamy Was na premierę płyty która dopiero jest w naszych głowach.
W miarę możliwości pogodowych koncert odbędzie się w Eufemiowym ogródku który jest jednym z fajniejszych miejsc do posiedzenia, posłuchania muzyki i popicia piwa w Warszawie :)


INFO:
Leaky Boat to zespół z Warszawy tworzony od początku przez Piotra Mazurka. Muzyka współtworzącego wcześniej takie składy jak: Kolorofon, Setting The Woods On Fire, Centrum czy Owls Are Not.
Założeniem artystycznym projektu jest maksymalna szczerość wypowiedzi. Na pierwszej płycie (dostępnej na profilu http://leakyboat.bandcamp.com/album/leaky-boat) można było usłyszeć dużo elektroniki a koncerty były po prostu solowym występem. Na TERAZ elektronika ustępuje żywemu perkusiście. W nagraniu drugiej płyty i na koncertach wspiera Bartosz Kamiński
W ten sposób Leaky Boat stało się duetem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz