poniedziałek

20.06 sobota - HIENY MIŁOŚCI - koncert, film i imprezaHieny Miłości

Ciała, światła, syntezator. Najpierw performance prosto z tego niemieckiego miasta na B., które wciąż nas podnieca. Potem parkiet dla Laika Come Home. W barze jak zwykle napoje w sam raz na sobotę i portfel. Wbijajcie.

HYENAZ (synthwave/performance/Berlin)
Na oko łechtaczka hieny wygląda prawie jak męski penis. Naukowcy postrzegali je więc niegdyś jako hermafrodytów. Hieny wiązano z przepełnioną siłą androginicznością, czarami, zmiennokształtnością, dewiacjami seksualnymi, bezprawiem. Seks i czary. Oto MAD KATE i TUSK - duet Hyenaz z miasta Berlina. Mocne wokale i teksty nasycone punkową poezją przeplatają się z konwulsyjnym tańcem. Hyenaz istnieją gdzieś pomiędzy androgyniczną boskością i cyfrowym chaosem.
http://www.hyenaz.com/
http://hyenazhyenaz.bandcamp.com/

*MAD KATE (Bonaparte, Mad Kate|the Tide) – artystka o wielu obliczach. Wyraża się poprzez. śpiew, taniec, literaturę. Na scenie - punk połączony z technikami tańca przemiany, surowym wokalem i wizjonerskimi kostiumami. Styl bezkompromisowo feministyczny, gender-queerowy, a zarazem wymownie szczery.
http://www.alfabus.us/

*TUSK (TUSK, Aurora Kiss) jest producentką, wokalistką i tancerką. Silnie związana z teorią krytyczną. Podkreśla niemożność poruszenia istotnych kwestii gospodarczych i społecznych w formie muzyki popularnej. W swoich solowych występach TUSK dotyka zagadnień gender, seksualności cybernetyki i apokalipsy. Jej styl określić można jako połączenie synth-wave'u z science fiction.
http://www.tusklives.com/

DJanes:
Laika Come Home
samozwańcza legenda trójmiejskiego house, jedną ręką sprawiła, że lata 90 znowu stały się modne. Chodzi fama na mieście, że serwuje najtłustsze bity po tej stronie Mississipi. Zagra dla was najlepsze acidy, french house i nu disco.


Przed koncertem zapraszamy na pokaz filmu!
DIY FILM FEST prezentuje:
*AND YOU BELONG:* dir./reż.. Julia Ostertag : Niemcy / Germany : 2013 : 86
min.
web page: http://www.andyoubelong.com/
trailer: http://www.andyoubelong.com/trailer.php

*Julia Ostertag with her latest film And You Belong which documents queer
scene centered around the legendary Scream Club. Because queer is new
punk! *
---
Julia Ostertag ze swoim nowym filmem And You Belong dokumentującym scenę
queer skupioną wokół kultowego Scream Club. Bo queer to nowy punk! 19:00. Sala z paprotką.

* Kasa za wjazd pójdzie na LOF, Lewicowy Obóz Feministyczny, sierpniową miłość, do której i was zapraszamy (http://lofcamp.pl/pl). A to, co zostanie wam w portfelu, wrzućcie barman(k)om, bo ciężko dla w/nas harują. Workers solidarity!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz