poniedziałek

06.11 czwartek - TOTEMY / TRZEBIATÓW / THE WILLETS / SHIVERS & SHAKES - koncertyTOTEMY

Zespół założony w 2012 jako efekt wspólnej miłości Wojtka i Mateusza do ładnych melodii, piosenek ogniskowych, bigbitu, tweepopu i indie rocka. Początkowo byli duetem, teraz skład uzupełniają perkusja obsługiwana przez Piotrka i bas, na którym gra Szymon. Głównym celem Totemów jest maksymalna chwytliwość i melodyjność piosenek. Na początku lipca 2013 ukazał się debiutancki singiel zespołu - "Nad zalewem" i szybko podbił serca lokalnych słuchaczy obrastając mini-kultowym statusem. We wrześniu premierę miało najnowsze wydawnictwo zespołu - Będzie dobrze EP.

THE WILETTS

The Wiletts to 4 młode dziewczyny z Warszawy. Najważniejsze jest to, że łapią za gitary, walą w bębny i grają rock’n’rolla. Warszawski kwartet sięga po brzmienia lat 60., grając bezpretensjonalne, czasem mocno nasączone psychodelią piosenki. Słychać, że inspiruje je powrót do surowego, esencjonalnego garażowego rocka z kwaśnymi elementami improwizacji.

TRZEBIATÓW

Bubblegum Black Metal / Wpierdol / Ładne Melodie. Typi ze Złotej Jesieni, Totemów i ex-Graveyard Drug Party. Miłosz jako wodzirej.

SHIVERS & SHAKES

NOISE_POP
tadeusz wnuk - gitara, wokal
karolina wasilewska - wokal, synth

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz