poniedziałek

04.11 wtorek - THE PROCRASTERS / HORSES ON THE WALL / THE BLUE MAGICIAN - koncertySTART GODZ: 20:00
WTOREK, 4.XI.2014
WJAZD: 5 / 10 PLN

The Procrasters (wcześniej The Y)

Energiczne połączenie rock’n’rolla z grandżową bezpretensjonalnością. Esencja tego co w muzyce rockowej najlepsze tworzy mieszankę brzmienia, którą niełatwo pomylić z czymś innym. Zasługą takiego stanu rzeczy jest unikatowy wokal (Michał Ochijewicz), szczere do bólu teksty oraz chwytliwe melodie. Charakterystyczny feeling gitarowy Davida Condisa w zestawieniu z uzdolnioną sekcja rytmiczną (Mateusz Gaweł, Jan Wojnar) sprawiają, że w utworach można znaleźć nieskończone pokłady energii. Zespół jest zdania, że w muzyce najważniejsza jest prawda, przyjaźń i kreatywność, których nie mogą zastąpić nabyte umiejętności 'twarde'. Wyjątkiem jest pracowitość, która jest bardzo ważną składową czegoś powszechnie określanego jako „talent”.

Odsłuch:
https://soundcloud.com/theprocrasters

Horses on the Wall

4 ludzi poprzez ciąg przypadków zostało przyjaciółmi, a następnie założyli zespół w 2012 roku. Horses on the Wall to fuzja ciężkich przesterów i melodyjnych gitar. Ich muzyka to mieszanka rocka alternatywnego i indie rocka. Jakość stawiają ponad ilością. Mimo licznych inspiracji starają się, aby ich kompozycje brzmiały spójnie i świeżo. Wspomaga to ogromna różnorodność charakterów i zainteresowań każdego z członków zespołu.

Odsłuch:
https://www.facebook.com/HorsesOnTheWall/app_178091127385

The Blue Magician o sobie:
The Blue Magician to projekt muzyczny, który zaczął się od niezobowiązujących jam sessions w domu. Jednak wkrótce, grane przez nich dźwięki przerodziły się w utwory – trochę sentymentalne, wprowadzające w melancholijny nastrój – po prostu BLUE.
Po kilku pierwszych koncertach w 2013 roku okazało się, że doskonale się uzupełniają. To zainspirowało ich do dalszego pisania, komponowania i grania.
Gramy to, co nam się podoba, ciągle poszukujemy własnego stylu. Może dlatego, muzyki, którą tworzymy nie da się przypisać do jednego gatunku - zaczęło się od jazzu, który przechodząc przez indie pop i indie rock kończy jako muzyka alternatywna, zachowując oczywiście charakter naszych pierwszych kompozycji.
Mamy masę pomysłów i chęci do grania, wiec czekajcie na więcej muzyki, filmów i koncertów, może jakiś krążek niedługo... Po prostu STAY BLUE

Odsłuch:
https://soundcloud.com/the-blue-magician

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz