poniedziałek

28.07 poniedziałek - JASIEŃ SHOWCASE - koncerty28 lipca w klubojadalni Eufemia zadzieje się tzw. showcase microlabelu Jasień. Wystąpią Evvolves, K., Jakub Lemiszewski i Złota Jesień. Będzie ładnie, tanecznie, głośno i dziwnie - w różnych konfiguracjach, w zależności od artysty. Wstęp tylko 10 złotych, a poza muzyką na żywo dostanie się coś do słuchania w domu - składankę z niepublikowanymi utworami wszystkich występujących artystów. Same plusy.


EVVOLVES

Shoegazujący kwartet z Warszawy. Grali od Budapesztu po Gdańsk. Debiutancki album "Hang" będzie można kupić na koncercie na kasecie i płycie CDr.


K.

(Podobno) tajemniczy K. z Łodzi zachwycił zeszłorocznym albumem wydanym w BDTA pełnym mrocznych, rozmytych ambientów. Teraz pracuje nad nowym materiałem, który ukaże się w Jasieniu, a którego fragmenty zagra na tym własnie koncercie.


JAKUB LEMISZEWSKI

Znany głównie jako gitarzysta i główna siła kreatywna garażowego Graveyard Drug Party, w zaciszu domowym tworzy hauntologiczne, plądrofoniczne kolaże - od tych dziwacznych po strasznie taneczne.


ZŁOTA JESIEŃ

Wkurwiono-rozmarzony kwartet z Warszawy grający ładne, glośne piosenki.

Poniedziałek, 28.07.2014
Start: 20:00
Bilet z płytą (samplerem Jasienia): 10zł
Klubojadalnia Eufemia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz