czwartek

23.07 środa - IMPRO MITING: KUREK / WEGNER / TKACZ - koncertTOMASZ WEGNER, uczestnik rozmaitych improwizacjach dźwiękowych, w tym Warsaw Improvisers Orchestra, akompaniator poetów, recytatorów i tancerzy tańca improwizowanego. Twórca projektu Aimless Driving, w którym łączy ze sobą naturalne dźwięki gitary akustycznej, dźwięki uzyskane w efekcie jej elektronicznego przetwarzania i mechanicznej preparacji oraz nagrania terenowe.

http://pawlaczperski.bandcamp.com/album/for-love-of-our-kids-and-cats-ppt23

https://soundcloud.com/aimlessdriving

BARTOSZ TKACZ - muzyk, saksofonista. Grał w Skautach, Re-Covers, FreeMusic Collectiv, Gamid Group, Gaamerze, Maciej Wojcieszuk Quintet, Koło Zbożowe, Pablopavo i Ludziki, brał udział w wielu "Impro Mitingach" oraz warsztatach muzycznych. Na stałe współpracuje z Wojtkiem Kwapisińskim, Olgierdem Dokalskim, Bartkiem Kalinką. W 2012 roku wystąpił na Dusseldorf Jazz Rally z Namysłowski Super Band. Obecnie uczy się na wydziale jazzu w szkole muzycznej "Bednarska".

Wojtek Kurek - Perkusista o szerokiej gamie możliwości. Współpracuje z wieloma środowiskami muzycznymi m.in. muzyka eksperymentalna, improwizowana, piosenka autorska, indie, rock i hip hop. Jego spojrzenie na instrument pozwala odejść od pojmowania perkusji jedynie jako bazy rytmicznej na rzecz melodyki, płynności, wielowarstwowej dynamiki i nieokreślonego sonoryzmu. Dodaje dynamizmu do muzyki i tworzy ją od samej podstawy dźwiękowej.

Środa, 23.07.2014
Start: 21:00
Wstęp: 10zł
Klubojadalnia Eufemia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz