poniedziałek

29.01 środa - YPSILON + RNA2 + SKIN YARD ZIN + AEROBICA DJ SET - koncert i imprezaNiebezpieczne Związki obchodzą swoje drugie urodziny. W tym czasie udało się zorganizować kilkanaście koncertów, zagrać kilkadziesiąt imprez, zaprosić kilka fajnych jednostek, odbyć trochę wycieczek, wydać kilka rzeczy, przeprowadzić się kilka razy, zwątpić, a także kosmicznie się jarać. Póki co nasze motto pozostaje bez zmian: mało, rzadko, bez kompromisów. DIY or DIE. 29 stycznia zamykamy pewien etap, domykamy cykl, kto wie? Prawdopodobnie by otworzyć swoje umysły na coś zupełnie nowego ...


Zapowiada się, że póki co będzie to ostatni koncert za którego organizację się zabieramy by oddać się ascetycznym poszukiwaniom na drugim piętrze w bloku.

Dlatego też wszystkich przyjaciół, haterów, niezdecydowanych oraz nieobecnych zapraszamy. Wpadnijcie.

http://tinyurl.com/NIEBEZPIECZNE-ZWIAZKI-29-01-14

Wejście: 10 złotych.
Line up:

·Y· (live)
http://yyyy.bandcamp.com/
http://www.youtube.com/watch?v=J_fjTvZqxVc

Duet ze słonecznej Barcelony, który zaprezentuje set przepełniony zimną, analogową elektroniką. Ich debiutancki album "Horizonte de Sucesos" ( Burka for everybody) zebrał przychylne recenzje na wszystkich kontynentach. Koncert w Warszawie będzie częścią europejskiej trasy, promującej nowe wydawnictwo. Premiera wkrótce. Choć ich brzmienie łatwo wpisuje się w stylistykę post punk, nie daje się banalnie zaszufladkować. Twórczości YPSILON najbliżej chyba do wydawnictw znanych z takich wytwórni jak nowojorskie Wierd Records czy projektów spod znaku Minimal Wave, a także klasyków pierwszej fali industrialnych eksperymentów (TG, Cabaret Voltaire) czy no wave (Suicide).

RNA2 (live)
Dark rave? Doom techno?
https://vimeo.com/44521371
http://kolektywebola.pl/
http://www.enfant-terrible.nl/gooilandelektro.html

SKIN YARD (live) + ZIN PREMIERA nr 2
W poprzednim numerze do współpracy zaprosiliśmy min. Aleksandrę Waliszewską, Maurycego Gomulickiego, Alka Morawskiego aka Lis Kula, Niebieski Robi Kreski ... i wielu innych ... staramy się by numer drugi był równie enigmatyczny co pierwszy, by internet nam go nie wessał zanim powstanie, byście pozostały zaciekawione, dzieci internetu. By kultura ZINA nie umarła na papierze. Możemy dodać tylko, że w DRUGIM numerze, dołączą znakomitości z UK i Szwecji, a specjalny mixtape dodawany na płycie, przygotuje Piotr Kurek. PREMIERA odbędzie się podczas OSTATNIEJ edycji cyklu Niebezpieczne Związki.

PREZENTACJA DRUGIEGO NUMERU ZINA SKIN YARD BĘDZIE POŁĄCZONA Z SETEM DJ PRZYBYSZA Z WILNA:

Aerobica (dj set)
Matas Labašauskas od wielu lat promuje niezależną elektronikę w swoim rodzimym Wilnie. Organizator i animator, DJ, audiofil, kolekcjoner. Do Warszawy przywiezie najdziwniejsze ze swoich płyt.
http://secretthirteen.org/secret-thirteen-mix-089-aerobica/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz