poniedziałek

25.01 sobota - THE FUNERAL PARTY - imprezaKolejna odsłona mroczno-tanecznego Funeral Party. W sobotę 25. w Eufie zagrają:

NPX- ukrywający się na co dzień pod pseudonimem Nebaz DJ pochodzący z Łodzi, grający różne odmiany muzyki tanecznej i smutnej od 2004 roku.

Holly Kitty - didżejka z Warszawy. Jej sety można było usłyszeć w wielu polskich klubach - m.in. Klub 55, 1500 m do wynajęcia, Obiekt Znaleziony, Cafe Kulturalna / Warszawa, Oiom, Bagdad Cafe, Jazzga / Łódź, Cafe Mięsna / Poznań, Folia, Caryca, Błędne Koło / Kraków. Grała z wieloma gwiazdami polskiej i zagranicznej sceny indie i electro - m.in. z Chewy Chocolate Cookies, Futureheads, Hungry Hungry Models, Junkie Punks, Double Trouble, Sebastianemxxx i Kubą Wandachowiczem (CKOD). Ma także na swoim koncie udział w festiwalach (We Have Sound i Castle Party). W swoich setach łączy muzyke z gatunków takich jak electro, electroclash, szerokopojęte indie, punk rock, new wave, ostatnio nawet metal. Współtworzy kolektyw Dirty R. Prowadzi cykliczne imprezy Let's dance! w klubie Hydrozagadka, wspópracuje z Vintage Indie Party.

Sobota, 25.01.2014
Start: 21:00
Wstęp wolny
Eufemia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz