niedziela

1.10 wtorek - IMPRO MITING: PIOTR DĄBROWSKI / MICHAŁ KASPEREK - koncert


Pierwszego października zapraszamy na pierwszy październikowy IMPRO MITING - tym razem będzie to spotkanie dwóch perkusistów i naszych stałych improwizujących gości: Piotra Dąbrowskiego i Michała Kasperka

Piotr Dąbrowski
– instrumenty perkusyjne: talerze, dzwonki, woda. Plastyk i perkusjonista. W perkusji poszukuje prócz rytmu brzmień i barw. Eksperymentalne podejście do instrumentów perkusyjnych sprawia, że muzyka uwalniana jest między innymi z wody, kamieni i powietrza. Podobnie jak w swej twórczości plastycznej stawia na prostotę i surowość formy. Koncertuje sporadycznie i spontanicznie. Każdy występ jest osobnym wydarzeniem. Współtworzył razem z Maciejem Puczyńskim, operatorem, reżyserem filmowym i perkusistą „Projekt Dźwięk”.

Michał Kasperek
– bębnista. Jego dewiza brzmi: „Tylko proste serce sprosta gmatwaninie spraw”. Muzyka którą gra jest dla niego odtrutką na uwierające ramy i kategorie życia współczesnego. Mówi także: „Gram wbrew rozsądkowi, z potrzeby serca, z potrzeby ciągłego ruchu”. Od lat grywa z Jankiem Małkowskim. Współtworzy improwizowany skład INfant Joy.

Wtorek, 1.10.2013
Start: 21:00
Wstęp: 10zł
Klubojadalnia Eufemia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz