wtorek

10.08 sobota - Z OTWARTYM SERCEM DLA BEATY - benefit/koncert/imprezaBeata Jałocha - fizjoterapeutka i trenerka. 18 maja szła do domu pacjentki na umówioną wizytę przy ul. Grójeckiej w Warszawie. Właśnie wtedy uległa wypadkowi: spadł na nią młody mężczyzna, który tego dnia postanowił odebrać sobie życie skacząc z wysokiego budynku. Nie przeżył. Beata przeżyła, ale uległa poważnym obrażeniom: jej nogi uległy rozległym złamaniom, ma uszkodzony kręgosłup i rdzeń kręgowy. Obecnie walczy o odzyskanie sprawności. Rehabilitacja jest kosztowna i wyczerpująca, jednak Beata robi niesamowite postępy i wytrwale walczy.
Więcej o walce Beaty:
https://www.facebook.com/Jalocha.Beata

Otwarte Serca, Zaciśnięte Pięści - walczące dziewczyny, damski fight-klub. Do wypęku ćwiczą pompki, wykopy i ciosy. Poprzez regularny wycisk, który funduje im niezawodna Sylwia Zaczkiewicz nabierają nie tylko fizycznej krzepy, ale też przymiotów ducha, niezbędnych każdej współczesnej wojowniczce.
Więcej o twardych laskach z OSZP:
https://www.facebook.com/pages/Otwarte-Serca-Zaciśnięte-Pięści/491419537572739?fref=ts

Nathalie And The Loners- projekt muzyczny, z którym od lat walczy Natalia Fiedorczuk oraz jej niezatapialny skład: Karolina Rec, Tomek Śliwka i Jerzy Rogiewicz. Pół roku temu ukazała się druga płyta "On Being Sane In Insane Places". Natalia po przeszło sześciu miesiącach macierzyńskiego wraca na scenę, koncert na rzecz Beaty będzie jednym z pierwszych występów w pełnym składzie po dłuższej nieobecności. Liderka projektu również zasila szeregi drużyny Otwartych Serc, co, jak twierdzi, pozwala jej nie oszaleć w wirze macierzyństwa, pracy, nauki i zabawy. Dziewczyny mówią, że nieźle kopie.
Więcej o Nathalie: https://www.facebook.com/nathalieandtheloners?fref=ts

BadBitches a.k.a. Magazyn Muzyczny / Non Stop Team
Najgorętsze didżejki sezonu miasta stołecznego Warszawy. W tańcu i zabawie nie biorą jeńców. Potomkinie legend dziennikarstwa muzycznego, roztańczone brzuchy i biodra, swag po całości ku chwale miłości. Ladies and gentelmen: Małgorzata Halber i Anna Chojnacka!
Więcej swagu na: https://www.facebook.com/swagczolgi


10 sierpnia OSZP, Nathalie And The Loners i BADBITCHES biorą w posiadanie Eufę, by wspólnymi siłami uzbierać trochę hajsu na rehabilitację Beaty Jałochy. Wystarczy, że kupisz bilet i będziesz dobrze się bawić. Oprócz tego kilka dodatkowych atrakcji: charytatywny kiermasz płyt, książek i innych gadżetów, wyśmienite lemoniady oraz drinki, oraz przede wszystkim szalona impreza w bardzo dobrej wierze.
Zapraszamy!
Start o 21.
Wjazd: 20 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz