poniedziałek

24.05 piątek BABIES WITH RABIES!


Babies With Rabies! (blackrapediscometal) (Wwa)

"Jesteśmy trashpopkulturowym wymiotem Szatana. Łączymy style i niszczymy je tworząc coś nowego i ostro popierdolonego. Mamy w dupie konwencje i ograne motywy. Gardzimy przewidywalnością i składamy hołd niepoczytalności. Od roku kosimy umysły hipsterów i wprawiamy w osłupienie grzeczne dzieci połączeniem dzikiego electro i sztuki perfomansu. Więcej jest w tym rock'n'rollowego występu niż tradycyjnego setu Djskiego. Więcej szaleństwa niż samokontroli. Stawiamy na żywioł. Nigdy nie zagraliśmy dwa razy tak samo. A gramy po prostu piosenki, które uwielbiamy. A że do tego dochodzi darcie mordy, granie pałeczkami i własnymi głowami po kegach do których są doczepione dwie puste puszki aluminiowe, skoki w tłum i podpalanie się na scenie to już inna sprawa...

Przyjdź i sprawdź, nie pożałujesz. Zobacz nas zanim zrobimy sobie porządną krzywdę i nie będziemy mogli już nigdy występować. I zanim Krokodil zje nam mięśnie z nóg.

https://www.facebook.com/Babies.With.Rabies

ps. mamy nadzieję że tym razem w Eufemii nie wystrzeli nam tarcza od szlifierki w twarz i będziemy mogli ponapierdalać dłużej na niej, elo!

Eufemia
24.05.13
start: 22:00
wjazd: 7 zika

1 komentarz: