sobota

28.03 czwartek - IMPRO MITING: TKACZ/ DICKATY/ DOKALSKI


IMPRO MITING: BARTOSZ TKACZ, OLGIERD DOKALSKI, RAY DICKATY - koncert + afterparty

Na kolejnej odsłonie cyklu prezentującego wykonawców muzyki improwizowanej czeka nas wyjątkowe trio muzyków grających na instrumentach dętych: Olgierd Dokalski – trąbka, Bartosz Tkacz – saksofon, Ray Dickaty – saksofon.

Olgierd Dokalski - Trębacz i cybernetyk, urodzony w Warszawie. Samouk. Obecnie prowadzi kwintet Daktari, kwartet Nor Cold, współtworzy zespoły kIRk (który debiutował albumem "Msza Święta w Brąswałdzie" LP&CD, Innergun 2011/12), Altona i Jan Czapla.

Ray Dickaty - saksofonista, kompozytor. Na karierę muzyczną Raya Dickaty składa się ponad 60 nagrań z różnymi artystami. Brał też udział w kilku światowych tournee z zespołem Spiritualized. Jest autorem aranżacji partii sekcji dętych do utworów Spiritulized na płycie "Anutha Zone". Jako saksofonista i flecista grał w zespole Dr. Johna, był członkiem zespołów Too Pure i Moonshake, z którymi nagrał 2 albumy. Występował z PJ Harvey i Stereolab. Nagrywał i koncertował z Cornershop, Gallon runk, Durutti Column, AMP, Lush, The Duke Spirit i Six By Seven. Współpracował z legendą i założycielem AMM Eddiem Prevostem w Londynie i Liverpoolu.

Bartosz Tkacz- Saksofonista urodzony w Olsztynie. Grał m.in. w warszawskiej Gaamerze. Obecnie uczy się na wydziale jazzu w szkole muzycznej na „Bednarskiej”
START: 21
WSTĘP: 10 PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz