sobota

27.03 środa - THE SATURDAY TEA / KASECIARZ - koncert


Hej dziewczyny i chłopaki!

27.03.1998 - W USA została dopuszczona do handlu Viagra. W tym roku będziemy obchodzić okrągłą, piętnastą, rocznicę tego wydarzenia. Z tej okazji w Klubie Eufemia pierwszy wspólny koncert (z wielu) zagrają Kaseciarz oraz The Saturday Tea.

Wpadajcie!
Bilety: 10 zł

KASECIARZ
Kaseciarz to projekt powstały w głowie Macieja Nowackiego jako pretekst do mówienia na imprezach, że „robi w kulturze”. Pierwszym efektem tego zamysłu jest płyta „Surfin’ Małopolska”, która powstała w miesiącach czerwiec-listopad w 2011 roku w Krakowie, w salce muzycznej przy krakowskim Saltromie. Album został zarejestrowany bez budżetu, na sprzęcie który jest ogólnodostępny dla wszystkich chętnych odwiedzających Saltrom. Muzyka nagrana na „Surfin’ Małopolska” to mieszanka surfrocka, psychodelii, noise i ambientu, którą autor egocentrycznie określa jako Dziadostwo Rock.

W obecny skład zespołu poza Maćkiem wchodzą: Łukasz Cegiełka – bas oraz Piotr Lewicki – perkusja.

W takim też składzie zespół zmierzył się z przygotowaniem muzyki do filmu Häxan: Witchcraft
Through the Ages i koncertuje. Aktualnie Kaseciarz już jako zespół przygotowuje drugi album.

http://kaseciarz.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/Kaseciarz

THE SATURDAY TEA
Trzyosobowe combo z Warszawy, z zaciekawieniem obserwujące fale nadciągające zza oceanu. Grają brudno i garażowo, ale najwyżej stawiają melodię, co pokazali m.in. na OFF Festival 2012. Na koncie mają już wydaną w 2012 r. EP - "This is Over", wyprodukowaną przez Michała Kupicza (Indigo Tree, Tres B, Kristen), a wkrótce ukaże się ich debiutancka płyta LP. Mówią za cicho, kiepsko żartują i tak naprawdę nie pijają herbaty.

http://www.thesaturdaytea.com/
http://www.youtube.com/thesaturdaytea
http://www.facebook.com/thesaturdaytea
http://www.thesaturdaytea.bandcamp.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz