czwartek

2.03 sobota - Siouxie And The Van She - impreza


Dirty R i przyjaciele:

Dawno nie było ich w Eufemii! Dawno razem nie grali! Holly Kity i Britie – znów się wygłupiają za deckami, grając swoją ulubioną muzę, którą Wy też lubicie. Będzie więc fajnie, będą ładnie dziewczyny i przystojni chłopcy, będzie wiśniówka. Będą też któreś tam urodziny Britiego, więc będą też znakomici goście. I chociaż wiadomo że dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki i nic dwa razy się nie zdarza,  to mamy przeczucie, że będzie wyjątkowo. Jak zwykle!  

P.S. Ciagle nie wiemy czy przybędzie BOY DIVISON :(


DRAMATIS PERSONAE:

BRITIE
- obchodzi urodziny, napije się z Wami.

HOLLY KITTY
- didżejka z Warszawy. Jej sety można było usłyszeć w wielu polskich klubach - m.in. Klub 55, 1500 m do wynajęcia, Obiekt Znaleziony, Cafe Kulturalna / Warszawa, Oiom, Bagdad Cafe, Jazzga / Łódź, Cafe Mięsna / Poznań, Folia, Caryca, Błędne Koło / Kraków. W swoich setach łączy muzyke z gatunków takich jak electro, electroclash, szeroko pojęte indie, punk rock, newwave, ostatnio nawet metal. Współtworzy kolektyw Dirty R. Prowadzi cykliczne imprezy Let's dance! w klubie Hydrozagadka, wspópracuje z Vintage Indie Party.

http://www.facebook.com/djhollykitty


GOŚCIE (W KOLEJNOŚCI ALFABETYCZNEJ):

AM RADIO
Pop, electro, indie, balearic, disco, hip hop, remixy, gitary, mashupy... Mikey i Antek. W Powiększeniu, Mono i wszędzie indziej.
Ich sety do odsłuchania i ściągnięcia na naszym serwerze założonym dzięki uprzejmości firmy hosteam:

http://amradio.tiberium.net.pl/

HUNGRY HUNGRY MODELS
- BBC Radio 1 wybrało ich na gospodarzy oficjalnej imprezy (w klubie 1500m2) i audycji radia przedstawiających warszawską scenę klubową. Włoski Vogue określił ich jako "The hottestDJs of the moment on musical research and Warsawnights". Od lat zarażają polską publiczność klubową eklektyzmem . W swoich setach mieszczą zarówno rave'owe szaleństwo, nubassowy futuryzm, jak i ukgarage'ową słodycz, house'owygroove czy... chwytliwe refreny. Dwie rzeczy nie zmieniają się nigdy - pozytywna energia i miłość do muzyki. Występowali na fetwialach: Off, Audioriver, Coke Live, Boogie Brain, Francophonic, Pozytywne Wibracje, Basowiszcza. Ich występ na Openerze przeszedł do legendy nie tylko ze względów muzycznych...

http://www.facebook.com/HungryModels

JICK MAGGER
- wokalista grupy Out of Tune, basista, autor muzyki i tekstów. Jako didżej i promotor od ponad pięciu lat organizuje coraz popularniejsze imprezy z nową elektroniką w stolicy. Jego flagową imprezą jest cykl "BANG!" spotykający artystów wielu dziedziń, który dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskiej scenie klubowej. Grał u boku takich gwiazd jak The Futureheads, MGMT, Junior Boys i Robots in Disguise, jako dj dzielił scenę m.in z Kavinsky (FR), The Bloody Beetroots (IT), Hudson Mohawke (UK), Busy P (FR), Agoria (FR), czy Aquasky (UK).

JOHNNY DEPP
- męska połowa koletywu Double Trouble, która z tej wyjątkowej okazji powróci do swoich indie-korzeni i przypomni, że kiedyś bawiliśmy się do takich rzeczy jak Test Icicles czy Hot Hot Heat.

LESNIEWSKY
- ani DJ ani muzyk, chuj wie kto to jest. Na dodatek potrafi rozłączyć sprzęt po pijaku. W środku imprezy. Czasem uda mu się jednak znaleźć dobry remix sprzed 5 lat. Zabawa gwarantowana!"

ONLY FOR THE BOYS IN THE BAND
- Angelika Kucińska (PISENKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO) i Kasia Kulik (niegdyś DANCE ON PEGS) - obie są ekstra, tyle że jedna jest miła, a druga nie. Kulik twierdzi, że to ona wymyśliła nazwę, ale wiadomo, że to nieprawda.


BARDZO SPECJALNI GOSCIE

MAŁE SZCZĘŚCIA
czyli Dj Sry oraz Alex van Hussaria, nie zagrali jeszcze na urodzinach Lidla i nie napisała o nich Tina, ale niedługo to się zmieni. Grają to czego nie wstydzi się szanujące się radio i nie spadają poniżej poczekalni 30 Ton Lista, Lista - Lista Przebojów, a za odpowiednią dopłatą zagrają Wasz ulubiony hit! Oczywiście jeśli mieścił się w notowaniach radiowej Trójki. Inspirują ich Gabriel Fleszar i filmy braci Farrellych, a najbliższy gig mają zabookowany na imprezie integracyjnej zakładów Wierzejki.

"Nie ma nikogo lepszego w tej branży. Teraz mogę popełnić tylko honorowe samobójstwo."
Marek Sierocki, VOX FM

"Polecam!"
Witold Paszt, piosenkarz

"Jestem ich wielkim fanem! Chciałbym umieć grać tak jak oni!"
Kacper Peresada, MustNotSleep

"Wskrzesili klabing"
Jezus


start: 22
wstęp: 5/10 PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz