środa

14.03 czwartek - DEAD SNOW MONSTER/ BOBBY THE UNICORN - koncertDEAD SNOW MONSTER

Dead Snow Monster powstało 6 grudnia 2009 roku. Cechą charakterystyczną zespołu jest minimalistyczna forma i brudne garażowe brzmienie. W pierwszych miesiącach działalności grupa zagrała kilka koncertów podczas różnego rodzaju wernisaży i przeglądów sztuki. Nagrana została również pierwsza epka, z której pochodzą utwory "Ting Ting" oraz "Little Quarrel". Na początku 2011 roku wydany został drugi minialbum, na którym zamieszczono cztery utwory.
Wydawnictwo spotkało się z przychylną opinią krytyków. W tym samym roku w sklepach ukazała się płyta Offensywa 4, gdzie umieszczony został utwór "Get Your Guns", wybrany specjalnie na potrzeby składanki przez Piotra Stelmacha. Przez cały ten czas zespół zagrał dziesiątki koncertów w Polsce. Występował m.in. na Open'er Festival w Gdyni i Baraque Festival. Na 3. października 2012 zaplanowano premierę debiutanckiego albumu I Wanted to See a Monster, który zostanie wydany pod szyldem Vintage Records. Album zawierać będzie szesnaście autorskich utworów. Premierze towarzyszyć będzie trasa koncertowa obejmująca występy w Polsce i za granicą.


deadsnowmonster.bandcamp.com
myspace.com/deadsnowmonster
soundcloud.com/deadsnowmonster

BOBBY THE UNICORN

Bobby The Unicorn to solowy projekt Darka Dąbrowskiego (StraightMinds).
Założeniem projektu jest muzyka wolna i niczym nie ograniczana.
Zabiegiem celowym jest używanie sprzętu starego i niedoskonałego, aby jak najlepiej oddać klimat tamtych lat.

EP Bobby The Unicorn "The Bravery" . Utwory zarejestrowane m.in. bez użycia metronomu, nagrywane na instrumentach i urządzeniach z lat 50, 60,70 i 80.

http://bobbytheunicorn.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/bobbytheunicorn

Zapraszamy!

 
START: 21
WSTĘP: 10 PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz