czwartek

19.01 sobota - WORKSHOP JACKET - impreza

...Var-Sztad...

Var-Sztad to świeży jak sok wyciśnięty z pomarańczy i gorący jak dwa koty parzące się w wełnianej skarpecie projekt techno Wiki z Kremu i Ka Jeden. Ale nie bójcie się! To nie wixa. Ten kosmiczny duet przeniesie Was zaskakującymi bitami, brzmieniami syntezatorów i vocoderów w krainę ambientu, krautrocka i inteligentnej muzyki tanecznej.


www.soundcloud.com/smile-jack
www.facebook.com/VarSztad...Jaxx...

Zakochany w muzyce elektronicznej od lat. Zapalony kolekcjoner płyt winylowych, zaczynał od hardcore techno i jungle, teraz oscyluje w klimatach stonowanego house'u, techno i disco. Stawia również pierwsze kroki we własnych produkcjach. Najważniejsze dla niego jest to co się dzieje na parkiecie, dlatego precyzyjnie dobiera kawałki aby publika nie zaznała chwili znudzenia. Potrafi zaskoczyć nieznanym remixem czy kontrastującym miksem....Ka Jeden...

Znany ze znakomitych warmup'ów i jeszcze gorętszych afterów. Stara się złożyć w jędną, sensowną całość muzyczną papkę którą karmi nas social media. Precyzyjnie dobiera kawałki klasyfikowane jako cosmicdisco/house/techno wysysając z nich najlepszą energię. Ma również na koncie kilka produkcji i remixów.

www.soundcloud.com/k1x
www.facebook.com/ka1eden

tax: 5 zł do 23 później 10 zł

PATRONAT MEDIALNY:
OH PATRYK ( http://ohpatryk.pl/ )

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz