wtorek

18.01 piątek - THE PHANTOMS PLAY RECORDS - impreza


The Phantoms Play Records czyli najbardziej rokenrolowy zespół w Warszawie tym razej bez instrumentów, za to z płytami, które kochają (ewentualnie tymi, które tylko lubią, ale wiedzą że laski przy nich tańczą na barze). Będzie muzyka, która spodoba ci się nawet jak nie wypijesz 5 piw, a jak wypijesz to spodoba ci się jeszcze bardziej. Żadnych obciachowych hałsów, ściemy i silenia się na feszyn. Puszczamy zespoły naszych znajomych, i zespoły co do których chcielibyśmy, żeby były naszymi znajomymi. Na nasze potańcówy przychodzą najlepsze partie w mieśce! W zeszłtm roku graliśmy na Open'erze, jeśli cię kręcą takie rzeczy – my wolimy bary śmierdzące rozlanym piwem.

Teraz w składzie:

DJ Fuzz czyli gitarzysta i wokalista Phantomsów, posiadacz kolekcji płyt za którą dałbyś nerkę, imponującej fryzury i znakomitego autopilota, który pozwala dociągnąć każdą zabawę do świtu. Żywi się papierosami.

Magic Piasecki czyli ten gość, jeździ z Phantomsami w trasy i załatwia im gorzałę. Zawsze mu przykro, jak ktoś mu powie, że lubi muzykę elektroniczną i się okazuje, że nie chodzi o Moon Duo ani Suicide. Lubi potwory.


Start: 22.00
Wstęp: 5 PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz