sobota

06.11 wtorek JAPANESE GUM + GO DUGONG + FOFY


Japanese Gum to włoski eksperymentalno psychodeliczny zespół z Genui. Ich brzmienie opisać można jako: senne wokale, odbijające się echa i elektroniczne zakłócenia zmiksowane z żywą perkusją i loopami. Tego wszystkiego nie należy jednak przypisywać do żadnej ustalonej kategorii. Bo ich kompozycje wymykają się wszelkim muzycznym podziałom. Byli opisywani jako czysta forma strumienia świadomości, ze słyszalnymi dubowymi brzmieniami, Jesus and Mary Chain, Beach Boys, wczesnego kraut music i cLOUDDED.
http://japanesegum.bandcamp.com/

Go Dugong to jednoosobowy muzyczny projekt z Włoch, który łączy senny chillwave z klimatem glich-hop i lo-fi shoegaze. Jego pierwsze oficjalne wydawnictwo 'White Sun" dla labela Amdiscs otrzymało bardzo dobre recenzje.
http://godugong.bandcamp.com/

fOfY to pseudonim Davida Cediolina z Japanese Gum. Jego solowy projekt powstał w 2011, a dokładnie 11/11/11. David przekształcił wczesne housowe dźwięki na dubowy i dremapopowy wzór. Swoją drugą EPkę "Bioluminescence" udostępnił w czerwcu na bandcampie. Obecnie pracuje nad swoim pierwszym albumem.
http://fofy.bandcamp.com/


start: 20:30

wstęp: 10 PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz