sobota

05.11 poniedziałek J=J

J=J to projekt Jana Emila Młynarskiego i Joanny Dudy.
Przyczyną naszych wszelkich poszukiwań jest pragnienie odnalezienia brakującego elementu. Pcha nas do tego to chęć zamieniania zewnętrznej rzeczywistości na tą w naszych głowach. Mamy tam naiwnie wyidealizowany, oniryczny świat niekończącego się strumienia muzycznej świadomości, która wystarcza, by przeżyć. Pracując, dążymy do doskonałości - wielkiej niewiadomej, karmiącej nas duchową satysfakcją i niezmąconym spokojem umysłu. Projekt powstał właśnie po to - zaczęliśmy grać bez żadnych oczekiwań wobec tego, co by stanowiło jego treść. Jedynym wykładnikiem jest tutaj brzmienie, za którym ufnie i w skupieniu podążamy.

Jan Emil Młynarski  Absolwent prestiżowej szkoły Drummers Collective w Nowym Jorku. Od 1999 roku obecny na profesjonalnej scenie muzycznej. Jako producent muzyczny kompozytor i instrumentalista stworzył swój autorski zespół – „15 Minut Projekt.
Obecnie jest członkiem wrocławskiej grupy Oszibarack, kierownikiem muzycznym musicalu „I Love You“ wystawianego na deskach teatru Studio Buffo w Warszawie i liderem i producentem projektu Młynarski Plays Młynarski z którym w 2009 roku wydał płytę. Udziela się też w alternatywnych projektach muzycznych, jest członkiem NERVY- nowej formacji Igora Boxxa (ex. Skalpel) oraz przewodzi warszawskiej kapeli podwórkowej „Janek i Jego Combo“ i „Warszawskiej Orkiestrze
Tanecznej“.
Joanna Duda - pianistka, kompozytorka, liderka projektów : "AuAuA", "Superextra 3jo". Współliderka "JAA.","3D", "Ö","Hotgod vs Rozum", "Wojtek Mazolewski Quintet". Członkini eksportowego projektu "Chopin na 5 fortepianów" pod wodzą Sławomira Jaskułke. Nominowana do nagrody przyznawanej przez TVP Kultura "Gwarancje Kultury 2011" w kategorii "Debiut Roku" za album "Muzyka do bólu" oraz do nagrody "Plus Grand Prix Jazz Melomani 2010" w kategorii "Nadzieja Melomanów". Jej kontrastowe inspiracje powodują dużą rozpiętość stylów, w których się porusza – od muzyki klasycznej przełomu XIX/XX w i współczesnej, poprzez gatunki wyrastające z jazzu i popu lat '80, kończąc na  producenckiej scenie elektronicznej.
http://www.facebook.com/events/434212159968924/
Start: 21:00
Wstęp: 10 PLN


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz