piątek

12.10 piątek KICK OUT THE JAMS!


WCR PRESENTS:

KICK OUT THE JAMS!

Live:
J.C. Satan – psychodeliczny garage pop FR/IT
Augen X – Gotyk/Punk W-wa

After:
WCR

Start:20:00
Wjazd:10zł
EUFEMIA


J.C. SATAN

J.C. Satan to 2 dziewczyny z Włoch i 3 kolesi z Francji. Pod tym wspólnym szyldem graja dopiero od 2010 roku, ale wcześniej dali się poznać na scenie niezależnej jako cżłonkowie między innymi Polar Strong, The Meatards czy Crane Angels.
Mimo krótkiego stażu mają już na koncie całkiem pokaźną dyskografię (3 LP, 5 EP) i kilka tras kocnertowych po Europie i USA.
Ich muzyka to obłąkańczy, nieco mglisty, psychodeliczny garażowy pop, doskonała mieszanka wydestylowana ze wszytskiego tego co w ostatnich 50 latach rock n roll miał najlepszego do zaoferowania. Dużo fuzzu, zgrzytu, hałasu i świetne, wpadające w ucho melodie. Magazyn MOJO napisał o nich, że brzmią jak inkarnacja Jefferson Airplane w wersji lo-fi zmieszana z Os Mutantes, którzy nigdy nie widzieli słońca. Muzycy natomiast sami przyznają, że lubią się bawić muzyką i często pozwalają sobie na różne stylistyczne eksperymnty. Garażowe kapele z południa europy już od jakiegoś czasu szturmem zdobywają świat, pora zapoznać się na żywo z kolejną z nich!

Piszą o sobie:
For fans of Thee Oh Sees, The Feeling of Love, Ty Segall, Queen of the Stone Age, Pixies, Moldy Peaches …

http://jcsatan.bandcamp.com/

AUGEN X

Augen X to projekt łączący różne style muzyki rockowej i gotyckiej minionego stulecia, które ciężko usłyszeć dziś w radiu.

To projekt doświadczający wciąż zmieniających się kombinacji składu. W tej chwili jest to pięcioosobowa grupa poddająca swój repertuar nieustannym eksperymentom. Wykonywane przez nich utwory nigdy nie brzmią w ten sam sposób, przez co każdy występ to oddzielna niespodzianka, również stylistyczna, bo członkowie zespołu przywiązują dużą wagę do strony wizualnej.

Augen X powstali by podtrzymać przy życiu zacierającą się kulturę klasycznego gotyku i punk-rocka. 30 lat temu z pewnością można byłoby słuchać ich w takich klubach jak Roxy, czy Bat Cave obok Alien Sex Fiend, Siouxsie and the Banshees, The Damned albo Sex Pistols. Brud i agresja przeplatana z turpistyczną melancholią.

http://augenx.bandcamp.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz