środa

05.10 piątek DISCOFREAKS II


Po całkiem udanej pierwszej edycji, czas na powtórkę. Przygotujcie się na spalenie kilku kalorii oraz szalone pląsy na dancefloorze. Niebanalny melanż muzyczny czyli disco freaks część druga.

tax: do 24 5zł później 10zł

Djs:

[Benita] (vel. jebliva diva)

Niechciane dziecko kolektywu Ladyboy.
Dziecko o imieniu bardziej pociągającym niż Violetta(chociaż to prawdziwa kobietta) i Nicki. W wolnych chwilach zatrzymuje sie w windach, gotuje potrawy dla reprezentacyjnego batalionu Wojska Polskiego oraz czyści kuwety, prósząc żwirem lawendowym niczym gwiazdy popu sztucznym śniegiem w teledyskach okazjonalnych.
Swoją muzyką potrafi ukoić niczym kefir wylany na spaloną twarz lub poruszyć zdrętwiałą kończynę, tak jak porusza nas suszarka wrzucona do wanny. Tembr jej pieśni rozbija cellulit nawet u nastolatek XXL, otwiera umysły jak lobotomia, szoruje duszę jak Biały Jeleń obmierzłe ciała plebsu.

Puści dobrą muzykę, puści siebie, oko do Ciebie, psy ze smyczy, tłusty bit, a wszystkich kantem.

POSŁUCHAJCIE JAK GRA, A POTEM WAM DA.

[Ka Jeden / Pitchsense ]

Znany ze znakomitych warmup'ów i jeszcze gorętszych afterów. Stara się złożyć w jędną, sensowną całość muzyczną papkę którą karmi nas social media. Precyzyjnie dobiera kawałki klasyfikowane jako nudisco/house/techno wysysając z nich najlepszą energię. Ma również na koncie kilka produkcji i remixów.

soundcloud.com/k1x
facebook.com/ka1eden

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz