piątek

30.06 FUCK ART, LETS PLAY WITH SYNTHESISERS
Tego wieczoru odbędą się konkurencyjne dla meczy Euro kursy lewitacji na miękkich dywanach zbudowanych z mokrych i skrzących się dźwięków syntezatorowych i cyfrowych chmur latających .

Kto:


Ray Dicaty+FukaLata+Piotr Cz. +Konrad G.=set wspólny,

Specjalnie na te okazje uformowany twór,mini orkiestra.
CH-CH-CHING to solowy projekt Pawła Trzcińskiego
Konrad Gęca to krakowski artysta audio eksperymentujący z dźwiękiem i video.

Ray Dickaty -wcześniej był członkiem zespołu Spiritualized (z którymi nagrał 3 płyty), Stereolab .Występował także razem PJ Harvey. Obecnie członek zespołu Loka (Ninja Tunes).Jest członkiem polskiej sceny muzyki improwizowanej.Tym razem Ray zajmie sie kultowym syntezatorem Korg MS-20.
www.raydickaty.com

Fuka Lata - duet gra na samplerach , syntezatorach analogowych ,nie używa komputerów co nadaje muzyce wolny charakter sprawiając, że wszystko może się zdarzyć.
O potencjale zespołu świadczy liczba koncertów i festiwali jakie zagrali w zaledwie pierwszym roku istnienia.
www.fukalata.com

Konrad Gęca -artysta eksperymentujący z dźwiękiem i video. Punktem wyjścia do działań muzycznych są nagrania terenowe oraz dźwięki generowane przy pomocy dyktafonów, gramofonu, mikrofonów kontaktowych jak i samego miksera. Kolaże dźwiękowe, balansujące pomiędzy ciszą a noise'm. Występował m.in. na festiwalu AudioArt ,Cafe Oto (Londyn). Gra płynną ,piękna poezje.Budzącą skojarzenia z najlepszymi nagraniami Pauline Oliveros.
konradgeca.dropr.com

Piotr Cz. inspiruje sie tęsknota za awangardą artystyczną XX wieku –futuryzmem i konstruktywizmem. Tęsknota ta daje mu nieograniczone możliwości w postmodernistycznym świecie.Albo jest po prostu zabawą surowym dźwiękiem.
http://soundcloud.com/reykjavik-3

CH-CH-CHING to solowy projekt Pawła Trzcińskiego, znanego ze współpracy z kolektywem The Complainer. Synth-pop z lo-fi, parkietową motorykę przełamuje nawiedzonymi wokalami. Zamieszczone w sieci utwory otworzyły CH-CH-CHING drogę do koncertów w Paryżu, Barcelonie, Wiedniu, Berlinie, Meksyku czy Londynie oraz do suportów dla Toro y Moi, Handsome Furs, Peaking Lights czy Marii Minervy.
www.soundcloud.com/ch-ch-ching
www.facebook.com/chchchingsound


Kursy lewitacyjne trwały będą parę godzin na eufemicznych ogrodach. Podobnie jak Schulze potwierdzamy, że przygotowany program nie jest nigdy realizowany od początku do końca, że każdy koncert może być inny i to zależy od bardzo wielu czynników.Jeśli wolicie słuchać kolegi który puszcza empetrójki z laptopa to rzeczywiście będziecie się bardzo męczyć więc ,nie przychodźcie.
Wszyscy którzy wiedzą o co chodzi lubią poleżeć ,polatać są mile widziani.
Gośka ze swej strony obiecała(jeśli nie będzie kataklizmu pogodowego),zadbać o wszystkie możliwe i dostępne światła i atmosferę na ogrodzie.
PeaceLove&Sound

Patronują wydarzeniu:

PopUp Music // Musicis // Don't Panic // Encepence // Mówią Na Mieście

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz