czwartek

13.12 wtorek NOISE WASTE 12
Noise Waste 12
koncert noise

Evening With Deaf
Self-Inflicted Violence
Maaaa
Rez Epo
Sq7ro
XV Parówek

Evening with Deaf
Enigmatyczna efemeryda estetyczna, czyli audiowizualny projekt będący próbą połączenia eksperymentalnej tradycji z energią noisu i eterycznością ambientu. Podstawą działań jest nieskrępowana improwizacja na granicy dźwięku i obrazu.
http://eveningwithdeaf.art.pl/

Self-Inflicted Violence
Własnymi słowami przestawia się następująco:
"S.I.V. to mój projekt, uważam iż jest to zaiste bardzo dobry harsh noise. w wolnym czasie pije alkohol i zajmuje się ciosaniem mebli z ratanu. Wydaje mi się że nie lubie siebie. krzywo prosto byle ostro."
http://sivnoise.wordpress.com/

Rez Epo
Rachityczna, jednoosobowa jednostka szumiąca, zmyślnie skonstruowana w okolicach 2006 roku gdzieś w Kielcach. Od tamtej pory nieustannie emituje sygnaly niskiej czestotliwości, rez na jakiś czas dokonując ich rejestracji i rezpowszechnienia w losowo wybranych miejscach. Niezależne badania wykazały, ze plugawe drone-miazmaty, bulgoty, świsty i sparszywiałe elektroniczne zmazy jakie regularnie z siebie wydziela mają znaczący wpływ na degradację zapamiętywań i zabuzowań.
http://chaosynod.blogspot.com/

Maaaa
Wściekły jak diabli surowy noise z lasu Kabackiego. Burza potępienia, clash'n'clank metalu, szokujący róg śmierci. Jednym słowem, krwawy hałas dla nihilistów.
http://myspace.com/maaaanoise

Sq7ro
Projekt eksperymentalny o szerokim spektrum zainteresowań. używa odbiorników krótkofalowych zarówno do komunikacji jak i tworzenia dźwieków. eksperymentuje z harsh noise, drone i ambientem. grywa także najcięższe odmiany *core"
http://soundcloud.com/sq7ro-1

XV Parówek
Bartek Kalinka, tworzy muzykę eksperymentalną i noise, oraz prowadzi wytwórnię płytową o tej samej nazwie od połowy lat 90-tych. Jego zainteresowania to muzyka konkretna, field recording, syntezatory analogowe, sprzężenia, drony, harsh noise walls oraz wykorzystanie akustycznych instrumentów muzycznych.
http://www.xvp.pl/

start: 20 wstęp: 10 pln

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz