poniedziałek

22.07. (ŚR) DANIELUS (Oslo) / MADEJSKI / PROCHOWSKI / ŁUKASZEWSKA

Koncert dwóch wokalistów traktujących swój głos jako żywy instrument prosto z ciała i duszy wspomagany brzmieniami elektronicznych instrumentów i perfomansem. Klimaty bizantyjsko jazzowe, cerkiewno groteskowe, czyli muzyczny surrealizm na magicznych kółkach!:)

Danielus (śpiew, gitara)-wokalista, multiinstrumentalista, kompozytor mieszkający od lat w Oslo w Norwegii..Obdarzony ciekawą barwą i szeroką skalą glosu. Preferuje spiewan...ie w „jezyku intuicyjnym” ,czyli wielojęzykowym mixem ,w ktorym emocjonalna tresc nadaje charakter artykulacji fonetycznej. Wspoltworzyl z projekty muzyczne z okolic rocka, world music, new electronic, po muz.wspolczesna. Ma na swoim koncie wiele koncertow i kilka nagran plytowych jako muz.sesyjny.

Sebastian Madejski (śpiew, syntezatory) - lider zespołu Beltaine Improved łączącego rock progresywny z ambientem. Wokalista o nieprzecietnych możliwosciach głosowych posiadajacy 4 barwy niskie i wysokie.Multiinstrumentali​stawspółpacujący również z Władysławem Komendarkiem, Wojciechem Konikiewiczem,Indią Czajkowską jak i Mackiem Korbą Cierlińskim.

Paweł Prochnowski (gitara, elektronika)

muzyk i realizator dźwięku od 20 lat mieszkający w Toronto gdzie wydał dwa solowe albumy „Atmospheres” i „Human Automata”. Gra i nagrywa z muzykami takimi jak Mark Hundevad (znany ze współpracy z Cecilem Taylorem, Raphe Malikiem i Sunra), Glenn Fraser, Peter Hagen. Komponuje muzykę do filmów dokumentalnych i fabularnych. Interesują go również sztuki audiowizualne, komponuje muzykę do przez siebie stworzonych animacji i filmów. W Polsce koncertowal z Tadeuszem Sudnikiem, Mieczysławem Litwińskim, Włodzimierzem Kiniorem Kiniorskim, Andrzejem Przybielskim, Janem Smykiem oraz z duetem Sol et Luna (Mieczysław Litwiński i Saba Krasoczko).

Marta Łukaszewska (performans) - uczestniczka wielu warsztatów i staży teatrealnych (m.in. Teatr Jednego Wiersza, Stacja Szamocin) współtworząca formację Beltaine Improved

START: 20.00
WSTĘP: 12 PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz