sobota

09.06. (CZ) NOISE WASTE 11


Sleep Sessions
Azbezt
No.Thing
Maaaa
Heathertoes
XV Parówek

No.thing (Zielona Góra)

Jednoosobowy projekt powołany do życia w 2008 poruszający się w stylistyce hn.
Tam gdzie kończy się rozum, zaczyna się NO.THING.

Azbezt (Łańcut)

Jednoosobowy projekt z oldschoolowym podejściem do mieszania harsh
noisu i power electronics w długich, ciągnących się, narastających
kompozycjach z użyciem syntezatora i efektów. Psychodela i brainwash w
czystej postaci.
http://www.myspace.com/azbezt

MAAAA

Wściekły jak diabli surowy noise z lasu Kabackiego. Burza potępienia, clash'n'clank metalu, szokujący róg śmierci. Jednym słowem, krwawy hałas dla nihilistów.
http://myspace.com/maaaanoise

Sleep Session (Kielce)

cut-up harsh noise, aktywny od 2005 roku. Dzielił sceny z wykonawcami takimi jak Vilgoć, XV Parówek, Jesus is a Noise Commander, Zenial, Krew z Kontaktu, Maaaa! i inni. Właściciel mikro-wydawnictwa Somnolent Shelter Records w którym od 2008 r. ukazują się niskonakładowe albumy z muzyką eksperymentalną i noisową.
http://www.myspace.com/sleepsessions
http://somnolentshelter.art.pl/

Heathertoes

Jeden z aliasów Huberta Napiórskiego. Pod tym aliasem koncentruje się na psychogeofraficznych wojażach drone, noise, spoken word, field recordingu, soundtrackach do filmów video art. Prowadzi platformę www.astipalearecords.pl.tlgdzie wydaje płyty z muzyką improwizowaną, noise, drone i trip hopem. Inne jego projekty to djfeaturing - turntablizm i taśmy, kitty_kit - improwizacja elektroakustyczna na instrumenty i laptopy akustyczne, Das Gerste - trip hop/freak folk. Zajmuje się też fotografią analogową www.mpoboczne.blogspot.com , medycyną alternatywną, piszę opowiadania, wiersze, bajki dla dzieci.
http://www.myspace.com/hubertheathertoes

XV Parówek

Bartek Kalinka, tworzy muzykę eksperymentalną i noise, oraz prowadzi wytwórnię płytową o tej samej nazwie od połowy lat 90-tych. Jego zainteresowania to muzyka konkretna, field recording, syntezatory analogowe, sprzężenia, drony, harsh noise walls oraz wykorzystanie akustycznych instrumentów muzycznych.
http://www.xvp.pl/

9 CZERWCA 2011
START: 20
WSTĘP: 5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz