środa

24.03 (CZW) THE LOLLIPOPS


Tuż po premierze debiutanckiej płyty HOLD! zapraszamy na koncert do EUFEMII gdzie nie zabraknie brudnych gitarowych brzmień i damskiego intrygującego głosu!

„HOLD!” to wyraźny ukłon w stronę amerykańskiego grania z lat `60 i `70. Jest szorstko, brudno i charcząco, a momentami niezwykle ujmująco. Całości dopełnia sporadycznie użyty syntezator, przedstawiający twórczość The Lollipops z nieco innej strony, niż była ona znana dotychczas.

The Lollipops to: Kasia Staszko, Jacek Ruczko, Romek Baltuszka, Jakub Roszkiewicz i Wojtek Zamaro. Zespół powstał w 2008r. w Olsztynie. Na swoim koncie ma 2 dema wydane własnym sumptem, a także singiel „Good Girl” (efekt współpracy z producentem Leszkiem Biolikiem), który pojawił się na Liście Przebojów „Trójki”, utrzymując się na niej przez 10 tygodni. Grupa dwukrotnie gościła na antenie „Trójki” w programie „Offensywa” w ramach koncertów „na żywo” ze studia im. Agnieszki Osieckiej. W 2010 r. wystąpili na Festiwalu HEINEKEN Open`er 2010 w Gdyni oraz na Festiwalu Gramy w Szczecinie, zdobywając główną nagrodę.

Start: 21
Wstęp : 10 pln

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz