wtorek

PUNK'N'NOISE


PUNK'N'NOISE

Scena imienia Bakunina:
ANTIDOTUM (pl)
BLIND DATE (pl)
KNIFE IN THE LEG (pl)
BACKPATCH (us)

Scena imienia Stockhausena:
MAAAA (pl)
OSCILLATIN INNARDS (us)
UNEXAMINE (us)

Radykalny piątek!
Bez komentarza!

26.11.2010 (PIĄTEK)
START: 20
WSTĘP: 12 PLN

ZACZYNAMY PUNKTUALNIE!

ANTIDOTUM
Najpiertw było Anti S U, jeszcze w szkole średniej. W 1992 roku zmienili nazwę na Antidotum. Pierwszy koncert pod tym szyldem zagrali na wiosnę tego samego roku. Wydali płytę "Katharsis" w "Złotej Skale" rok później.
Latem 1994 nastąpiła przerwa trwająca do zimy 2000. Antidotum to porcja energetycznego punk rocka, żeby nie szukać daleko porównań,
wystarczy wspomnieć Armię i Post Regiment (wokalistka, motoryczność, melodia), ale jednocześnie nie sposób odmówić Antidotum swoistego charakteru, który nie pozwoli ich zaszeregować do grona licznych, często przeciętnych, kopistów Postu. Do tego ostrzejsze, bardziej załoganckie teksty - po prostu żywy punk rock.

KNIFE IN THE LEG
Zespół powstał na przełomie listopada i grudnia 2006. Pięciu znajomych udzielających się w kilku innych projektach, m.in. The Bold And The Beautiful, Gas Chamber Melodies czy All Day Hell postanowiło założyć zespół nawiązujący do wczesnych lat 80'tych amerykańskiego hardcore'a, oraz współczesnych bardziej melodyjnych kapel punkowych ze Szwecji czy USA. Zespół gra koncerty w Polsce, zagrał dwutygodniową trasę na południu Europy, oraz Trasę po Skandynawii. Ma na koncie kilka 7 calowych EPek i split 12" z Fix My Head. Niebanalne teksty, zaczepny wokal, zadziorne gitary w połączeniu z melodyjnym basem i solidnym bitem tworzą wybuchową mieszankę! Koncert w Eufemii będzie doskonałą okazją do sprawdzenia już teraz co zespół szykuje na trasę planowaną na styczeń 2011.

BLIND DATE
Kapela z Warszawy grająca punk/hardcore/garaż/R'N'R.
Udziela się w niej trzech panów - na gitarze, basie i perkusji - oraz pani na mikrofonie. Członkowie tej grupy do niedawna grali w takich kapelach jak HULKHOGAN czy the The Jordy Warsaws. Właśnie nagrali materiał na longa.

BACKPATCH (d-beat/hardcore)
Atak raw punk ze Stanów. Brudno i szybko!

MAAAA (Rosja-Polska)
Wkurwiony jak diabli surowy straight edge noise z Republiki Karelii i Warszawy. Inspirowany pięknem i harmoinią północnej przyrody,
utrzymujący jednocześnie wpływy metalu i punka.

OSCILLATING INNARDS (harsh noise rituals)
Projekt powstał w 2001 roku. W trybie DIY odwiedził ponad 20 krajów i
dał mnóstwo koncertów w Stanach. Będzie to ostatnia trasa (Europa oraz
Japonia), na początku 2011 roku pojawi się nowy i ostatni LP. Ostre
rytuale.

UNEXAMINE (brutal distortion noise worship)
Brutalny przesterowany hałas na temat rewolucji i burżuazyjnego
sentymentalizmu. Głośny dźwięk i kręcone włosy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz