środa

6.06 Tapes of Geometry / Pointless Showcase

Zdjęcie użytkownika Pointless Geometry.

/// TAPES OF GEOMETRY - POINTLESS SHOWCASE ///
STARRING:
⧠ OSTY (FOQL / Astma / RNA2) live
⧠ wrong dials (Mateusz Rosiński) live
⧠ DOLBY (Adam Frankiewicz) Tape live mix
⧠ Poly Chain (Sasha Zakrevska) live
⧠ WSZYSTKO (Mikołaj Tkacz) live
⧠ Serpent Holder Shd audio/video live
⧠ Vj Copy Corpo

Start: 22.00
Wstęp: 15 zł

❒ WSZYSTKO
Muzyka Mikołaja Tkacza o wszystkim i ze wszystkiego, w której taniec łączy się z przemyśleniami na temat życia i niczego. Obecnie pracuje nad albumem pt. SILNY INTERNET, który będzie o sile Internetu.
► https://soundcloud.com/wszystko-all

❒ wrong dials
Mateusz Rosiński, dj, producent i promotor Gorzowa Wielkopolskiego, który dał się już niejednokrotnie poznać tworząc inne projekty. Jako aktywny muzyk,organizator koncertów i założyciel niezależnych wydawnictw płytowych Please Feed My Records i obecnie dym Records skutecznie promuje lokalną scenę. Rosiński jest również współtwórcą i jednym z filarów działalności klubu CKN Centrala w Gorzowie Wielkopolskim. Twórczość wrong dials docenili zarówno organizatorzy festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice jak i dziennikarze The Quietus czy Estrada i Studio. Projekt oscyluje wokół nieszablonowych brzmień i nie jest ukierunkowany na konkretny styl czy gatunek.
► https://soundcloud.com/wrong-dials

❒ Poly Chain
Sasha Zakrevska (JasieńTransatlantyk)
500 gram analogowych brzmień temperatury pokojowej
2 łyżki roztopionego basu
4/4 zimnej sekwencji
Dodać sól i cukier
Mieszać ostrożnie, od 120 do 138 bpm.
https://soundcloud.com/poly-chain

❒ DOLBY
Adam Frankiewicz - Muzyczny grabieżca, improwizator. Założyciel mikro wydawnictwa Pionierska Records. Twórca/współtwórca projektów, Grupa Etyka Kurpina, ZXSinclair, Listen to the EastOjun. Reżyser teatralny i współczesny kompozytor. Prowadzi warsztaty dźwiękowe i zajmuje się pisaniem scenariuszy słuchowisk. Regularnie występujący na wielu eventach w Polsce m.in. Unsound Festival (Cracow, 2015), Open Source Art, (Sopot 2015), Fala Dźwięku (Białobrzegi, Warsaw 2014, 2015), Impro Miting (Warsaw 2015) Brutaż (Warsaw, Cracow 2014, 2015, 2016) i innych. Tematy bliskie: improwizacje na bazie loopów taśmowych, rejestracja lo-fi.
► https://soundcloud.com/adamfrankiewicz

❒ Serpent Holder Shd
Michał Dudek*(ddk) ur.13.12.1979 w Warszawie. Ukonczył Studia na Akademi Sztuk Pieknyczh w Warszawie. Od 1996 czynnie działał na scenie muzyki elektronicznej jako Dj'ej. W 1998 załozył pierwszą formacje nieinwazyjnego ambientu. W 2001 prowadził nocną audycje w Rozgłosni Harcerskiej. Brał udział w scenie 8 Bit , Nois, jak rownież grał koncerty na scenie Minimal Techno. W 2007 rozpoczał organizowanie warsztatow Circuit Bending dla dorosłych i dzieci. Jest czynnym artystą posługujacym sie w swojej tworczosci nie tylko klasyczna forma wyrazu, ale rowniez łaczy współczesne media przy pracy nad instalacjami - obiektem czy rzezbą. W swoim dorbu ma liczne wystawy , jak rowniez publikacje w kraju i zagranicą. Punktem wyjscia jego sztuki jest doswiadczanie własnego ciała oraz mentalne podróże, odnajdywanie "innego w sobie".
► https://soundcloud.com/serpentholderddk

❒ OSTY
Justyna Banaszczyk (FOQL), Jarosław Grzelak (RNA2) i Tomek Popakul(Astma). Skład od 5 lat kolaborujący regularnie w ramach różnych projektów, zaczynając od noisowego Void, poprzez elektropunkowy Kolektyw Ebola i efemeryczny noisowy kwartet Beth, który miał jeszcze okazję zagrać przed Zbigniewem Karkowskim. Poznali się w Łodzi której surowy, odpychająco-przyciągający urok odbija się w ich twórczości. Znani są z wielogodzinnych improwizowanych elektronicznych sesji, które w końcu postanowili przenieść w realia koncertowe. Każdy koncert Ostów to improwizacja napędzana przez trzyosobową acid-orkiestrę.
► https://soundcloud.com/user-806328098

❒ ASTMA
Tomek Popakul. Nikifor muzyki techno. Przeciwnik presetów (ale nie fanatyczny). Wszystkie perkusjonalia to owoc spacerów z rekorderem tascam. Lubi gniecenie puszek i śpiew ptaków oraz syntezę FM. jego ulubionym źródłem sampli wokalnych sa audycje radiowe BBC. Utwory powstają metodą karabinu maszynowego.
► soundcloud.com/astmadoom

❒ FOQL to Justyna Banaszczyk. W swojej muzyce łączy techno z post-punkowym klimatem, brzmieniami minimal wave czy industrialem.​ ​Nie cierpi​ ​słowa producentka, które w jej mniemaniu jest zdehumanizowane i technokratyczne.
Współpracuje z Pointless GeometryEnfant TerribleNew York Haunted i innymi. Na 2017 szykuje dużo kasetowego i winylowego dobra. Miała przyjemność grać na kilku fajnych festiwalach takich jak Unsound, Tauron Nowa Muzyka czy Sacrum Profanum
► soundcloud.com/foql

❒ RNA2
Jarosław Grzelak tworzy muzykę elektroniczną w oparciu o cyfrowe, softwarowe i analogowe urządzenia. Interesuje go odejście od oczywistego podziału rytmicznego, hipnotyczny rytm bezpośrednio łączący się z brzmieniem, komputer jako żywy instrument. Wydawał w New York Haunted​, Zoharum - new experimental art​ i Pawlaczu Perskim. Współpracuje z TR Warszawa jako akustyk i sound designer.
► soundcloud.com/rna-jg

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz