wtorek

17.05 Kristen + Rychlicki/Olter

Zdjęcie użytkownika Klubojadalnia Eufemia.
Z przyjemnością informujemy, że w Eufemii zagra jeden z naszych ulubionych zespołów: Kristen. W ramach supportu wystąpi duet gitarzysty zespołu, Łukasza Rychlickiego, z jazzowym perkusistą Teodorem Olterem.

Prasa o najnowszej płycie Kristen: 

Zaskakuje, z jak naturalną i niewymuszoną łatwością Kristen znów trafia na sam szczyt. Mam ogromną nadzieję, że nie zejdzie z niego przez kolejnych dwadzieścia lat.
(fyh.com.pl)

O jednej z płyt w tym roku pisałem trochę prowokacyjnie – „nie wiem, co musiałoby się stać, żeby nie była to płyta roku”. I wtedy wchodzą Kristeni. Cali na biało.
(tegoslucham.pl)

Co do tego, że „Las” jest jedną z najlepszych polskich płyt tego roku, nie mam żadnej wątpliwości.
(nowamuzyka.pl)

Sam użyłem już najcięższej artylerii, pisząc o poprzednim albumie Kristen dwa lata temu, że to Najlepsza płyta najlepszej polskiej grupy. I muszę powiedzieć, że spotkało się to wtedy z niejakim zainteresowaniem, ale zdaję sobie sprawę, że przebić tamto hasło trudno. Musiałbym dać w nagłówku „Znamy prawdziwe powody rozwodu Brada Pitta i Angeliny Jolie”, albo napisać, że "Jeszcze lepsza płyta jeszcze lepszej polskiej grupy".
(Bartek Chaciński, "Polityka")

Wciąż w dużym stopniu stanowią odpowiedź na to, co na amerykańskiej scenie niezależnej, choćby w Chicago, działo się w latach dziewięćdziesiątych, ale przekładają to na naszą, słowiańską wrażliwość i są w tym absolutnie autonomiczni, autorscy.
(Onet.pl)

"Las” ma strukturę rzeki, w którą można się zanurzyć – ona jest, była i nie zatrzyma się, gdy już wyjdziemy na brzeg.
(Gazeta Wyborcza)

17.05.2017
21:00

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz