środa

8.03 Impro Miting #58: Flut / Nowacka/Kryszk

Image may contain: one or more people

Trochę Impro trochę Import. Troszkę też nie. Kolejne spotkanie na deskach Eufemii, tym razem w środę 8 marca 2017 spotkają się zespół Flut z Niemiec, Antonina Nowacka i Natan Kryszk.

/// Flut
Christopher Kunz - saksofon
Isabel Rößler - bas
Maximilian Breu - perkusja

Flut to zespół eksperymentujący z free jazzową improwizacją i oryginalną kompozycją, których połączenie daje nowy efekt przy każdej okazji. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych aspektów ich koncerów jest silne połaczenie między członkami zespołu ale i między zespołem a publicznością. 
Trio z Norymbergi powstało w 2015 roku. W 2016 wygrali Bruo Rother Jazz Competition z tematem " The Music of Sun Ra". Wsółpracowali z departamentem muzyki współczesnej na Uniwersytecie Muzycznym w Norymberdze przy festivalu "Open Space Music"
Grali koncerty w najróżniejszych miejscach: na wystawach sztuki, w małych undergroundowych klubach, klubach jazzowych i na koncertach benefitowych dla homoseksualnych uchodźców uciekających do Niemiec.

www.facebook.com/flut3
www.flut.bandcamp.com

/// Antonina Nowacka
-Głos
(WIDT, ANRS, kIRk, Warsaw Improvisers Orchestra).

/// Natan Kryszk
-Saksofon
Student rzeźby Akademii sztuk pięknych w Warszawie. Współtwórca free jazzowego tria Pokusa (Olter/Bryndal/Kryszk), występującego między innymi na Niewinnych Czarodziejach, Famie czy Jazz Jantar. Współtworzy od 4 lat Warszawską Orkiestrę Improwizowaną Raya Dickatyego. Występuje często gościnnie z roznymi zespołami około muzyki rozrywkowej: Cosovel, Mięśnie, Black Coffee, Jesień (Toruń).

Start: 21:00
Wstęp: 10 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz