środa

9.02 Impro Miting: Brandhi / Piotrowska / Wysocka

Image may contain: 1 person, text
IMPRO MITING #55

Spotkanie numer pięćdziesiąt pięć. Pierwszy Impro Miting audiowizualny.

9 lutego 2017 w Klubojadalnia Eufemia spotkają się Elvin Brandhi (Freya Edmondes) / Mateusz Wysocki / Bogumiła Piotrowska.


≣ ELVIN BRANDHI 
Pod tym pseudonimem kryje się wokalistka z Newcastle, pracująca w taśmami i efektami - Freya Edmondes. 
≣ MATEUSZ WYSOCKI
Urodzony w Białymstoku w 1985 roku. Żyje i pracuje w Warszawie. Zajmuje się muzyką elektroakustyczną, preparowanym field-recordingiem, słuchowiskami poświęconymi m.in. mniejszościom etnicznym, dub techno i instrumentalnym hip-hopem.≣ BOGUMIŁA PIOTROWSKA 
Współtworzy wraz z Antoniną Nowacką zespół audiowizualny WIDT. Interesuje się płynnością relacji estetyki i zakłócenia w obrazie (glitch art, feedback) oraz neurokogniwistycznym aspektem percepcji wizualnej. Eksperymentuje z elektronicznym przepływem sygnału w analogowym instrumentarium z lat 80-tych i 90-tych. Za pomocą starych urządzeń, modeluje i tworzy kompozycje subtelnych płynnych form, noszących znamiona pierwotnej, organicznej istoty materii. Od 2005 roku związana jest ze środowiskiem polskiego vjingu. Brała udział w inicjatywach takich jak: Warsaw Electronic Festival, Share Warsaw, BYOB, LPM. Członek pionierskiego kolektywu vjskiego Microkino. Współtworzy międzynarodowy projekt Out of Body Performance Kaliny Świątnickiej, we współpracy z Warsaw Gamelan Orchestra.


Start: 21:00
Wstęp: 10 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz