poniedziałek

21.12 Enchanted Hunters


Enchanted Hunters z nowymi utworami w Eufemii! 

Wydany w 2012 roku album "Peoria" przyniósł Enchanted Hunters uznanie krytyki i zapewniła występy na festiwalach w Polsce i na świecie.

W 2014 roku Magdalena Gajdzica i Małgorzata Penkalla, główne autorki muzyki i tekstów Enchanted Hunters, przygotowały ścieżkę dźwiękową do filmu „Małe Stłuczki”, za którą odebrały Grand Prix na prestiżowym Festiwalu Muzyki Filmowej im. Krzysztofa Komedy. 

Część utworów wykorzystanych w filmie ukazała się na EP "Little Crushes". 

W międzyczasie Enchanted Hunters zdążyły zagrać koncerty z Laetitią Sadier ze Stereolab, Etamskim (aka 1988) i wspomóc w studiu Michała Bielę podczas pracy nad jego solową płytą. W tej chwili zespół pracuje nad nowymi nagraniami, utrzymanymi w klimacie "senno-post-apokaliptycznego R’n’B".☛ RELACJE Z KONCERTU Enchanted Hunters na OFF Festivalu 2015: 

onet.pl:
"Był to koncert, który totalnie przebił dotychczasowe dokonania studyjne grupy. Drugi album dziewczyn, o którym mówi się już od pewnego czasu, ma szansę stać się ważnym wydarzeniem na naszej scenie alternatywnej. Sam modlę się o hype na Enchanted Hunters jak festiwalowicze o deszcz."

wyborcza.pl:
"Koncert pokazał jednak, że trójmiejski zespół nie tylko ma się dobrze, ale ma dziś do powiedzenia znacznie więcej i ciekawiej niż wtedy. Sporo zmieniło się na poziomie muzycznym: delikatne akustyczne brzmienia, owszem, zostały, ale zyskały potężne wzmocnienie w postaci grającej na żywo sekcji rytmicznej i obfitej elektroniki. Liderujące zespołowi Magdalena Gajdzica i Małgorzata Penkalla doskonale kontrolowały wszystko, co się działo na scenie [...]. Enchanted Hunters pokazały nowe oblicze: bardziej oryginalne i dojrzalsze."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz