środa

22.03 niedziela - LOCK & KEY / HIGH HOPES / SURRENDER THE COAST - koncertyLOCK & KEY (hardcore/UK/Small Town Records)
https://www.facebook.com/lockandkeyhc
https://www.youtube.com/watch?v=UliF2elVG_0

Zespół pod koniec 2013 roku założył wokalista Rich Lardner po rozpadzie swojej poprzedniej kapeli Odessa. Od pierwszego singla, „So Alone” wydanego w lutym 2014 roku, Lock & Key trzymają się sprawdzonych patentów – wyrazistego wokalu, mocnych riffów i cięższych melodyjnych brzmień.

We wrześniu 2014 wydali debiutancką EPkę „The Divide”, na której gościnnie pojawił się Charlie Holmes z Heart In Hand. Dzielili scenę z takimi kapelami jak Deez Nuts, Bury Tomorrow, Heart Of A Coward czy Funeral For A Friend. W marcu ruszają na pierwszą samodzielną trasę po Europie podczas której odwiedzą po raz pierwszy Polskę.

Dla fanów: Obey The Brave, Capsize, American Nightmare.

HIGH HOPES (melodic metalcore/UK/This Is Core Records)
https://www.facebook.com/ihavehighhopesofficial
https://www.youtube.com/watch?v=g6DgeGrVzLA

Kwintet z brytyjskiego Reading nagrywający dla włoskiej wytwórni This Is Core. Istnieją od sierpnia 2012 roku, mają już na koncie EP-kę oraz album „Self Revival”. Pierwsze koncerty grali jako support dla Your Demise, Palm Reader, Giants i Oh Sleeper. W ich muzyce słychać inspiracje The Ghost Inside, Parkway Drive czy Killswitch Engage.

Obecnie zespół pracuje w studiu nad drugim longplayem – album zapowiada singiel „Revelation”. Na gigu w Eufemii z pewnością usłyszymy więcej nowych utworów!

SURRENDER THE COAST (hardcore/punk/UK/Redfield Digital)
https://www.facebook.com/surrenderthecoast
http://youtu.be/q0yi9nxeZsA

Pochodzą z Leicester, mają na koncie dwie EP-ki i split z Black Art. W kategorii Unsigned Bands wyróżnił ich słynny Kerrang Magazine, występowali na Download Festival a także wspierali na scenie Feed The Rhino, Heart Of A Coward i Heights.

STC spośród innych kapel wyróżnia podwójny wokal, świetne linie gitar i perkusyjne smaczki. 22 lutego ukaże się ośmioutworowy mini-album „Lost Souls” który promuje singiel o tym samym tytule.

22.03 (niedziela)
Klubojadalnia Eufemia (Krakowskie Przedmieście 5, wejście od ul Niżyńskiego)
Lock & Key, High Hopes, Surrender The Coast
Bilety (dostępne tylko w dniu koncertu):
30 PLN
25 PLN dla osób z biletem na jeden z koncertów: Betraying The Martyrs/Stick To Your Guns/Landscapes
20 PLN dla osób z biletami na trzy koncerty czyli Betraying The Martyrs/Stick To Your Guns/Landscapes

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz