środa

26.02 czwartek - IMPRO MITING: KWAPISIŃSKI/KASPEREK/TKACZ & ŚCICHOCKI/DEDYŃSKI/KRYSZK - koncertyNa tym IMPRO MITINGU wystąpi nie jedno trio, a dwa. I może nawet jakiś sekstet.

Na pierwszy ogień: Kwapisiński / Kasperek / Tkacz

WOJTEK KWAPISIŃSKI - Muzyk, gitarzysta i improwizator z Warszawy. Organizator koncertów i cykli muzycznych: Impro Miting, Działanie Muzyczne.
Jest związany ze sceną muzyczną warszawskiego klubu Eufemia. Założyciel DIY Labelu Wytwórnia Element.
Współtwórca i członek zespołów Airth, Gamid Group, Nor Cold Quartet, Altona, Puppetteine, Zwichnięci Dandysi, Julian Ochorowicz, Jedność, Ian Czapla.
Współzałożyciel strony internetowej Trzecia Fala.

MICHAŁ KASPEREK – bębnista free jazzowy. Grywa w wielu nieszablonowych konfiguracjach muzycznych. Związany z warszawską sceną improwizowaną. Gra bo ma fiksacje!

BARTOSZ TKACZ - muzyk, saksofonista. Grał w Skautach, Re-Covers, FreeMusic Collectiv, Gamid Group, Gaamerze, Maciej Wojcieszuk Quintet, Koło Zbożowe, Pablopavo i Ludziki, brał udział w wielu "Impro Mitingach" oraz warsztatach muzycznych. Na stałe współpracuje z Wojtkiem Kwapisińskim, Olgierdem Dokalskim, Bartkiem Kalinką. W 2012 roku wystąpił na Dusseldorf Jazz Rally z Namysłowski Super Band. Obecnie uczy się na wydziale jazzu w szkole muzycznej "Bednarska".


Na drugi ogień: Ścichocki / Dedyński / Kryszk

JAKOV ŚCICHOCKI - gram na basie, fretlesie, kontrabasie, gitarze dobro i na innych miłościach. Co i z kim zagrałem nieważne. Znowu kocham muzykę i dźwięki.

RAFAŁ DEDYŃSKI - znakomicie naśladuje ruchy perkusisty, dużo pali.

NATAN KRYSZK - gram na saksofonach, barytonowym i altowym. Gram tylko z fajnymi kolesiami. Na stałe w zespołach Pokusa, Jano Frano Live, Biegli, Line of Fire, Retarders trio i Warsaw Improvisers Orchestra. Lubię jak jest zajebiście.

Czwartek, 26.02.2015
Start: 21:00
Wstęp: 15zł
Klubojadalnia Eufemia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz