piątek

14.12 niedziela - BDTA ZAPRASZA: DUY GEBORD / PALCOLOR - koncertyKolejny miesiąc, kolejne premiery, kolejna okazja żeby posłuchać "naszych" na żywo.

DUY GEBORD - jednoosobowy projekt muzyczny pozbawiony stylistycznych wytycznych. Eksperymentalna elektronika, groovebox, mikser, kostki, field recording, glitche, found sounds, konwersja audio, eksperymenty na plikach, no input. Pod szyldem duy gebord wydane zostały dwie kasety audio: mangrove (Wounded Knife, 2014) i kelp (Pawlacz Perski, 2014) oraz dwa minialbumy wypuszczone własnym sumptem. Nowa płyta ukaże się w grudniu nakładem BDTA.

PALCOLOR to solowy projekt Emila Macherzyńskiego powstały z fascynacji library music i IDM. Zadebiutował w 2013 roku kasetą "Moontrap" w oficynie biedota i od tamtego czasu regularnie koncertuje. Udziela się też w noise’owej Złotej Jesieni i projekcie E F M z Filipem z kIRk / Mszy Świętej w Altonie i Maciejem z Gaap Kvlt. W 2014 roku, razem z Joanną Świderską założył kasetową oficynę Jasień. Obecnie kończy nagrywać nowy materiał, który też wyjdzie w BDTA jak będzie gotowy.


Wstęp: 10zł.
Start: 20:00 // zaczynamy punktualnie bo w poniedziałek rano trzeba być w pracy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz