poniedziałek

14.07 poniedziałek - THE DYNKS + MARCIN MASECKI - koncertyKoncert warszawsko-kopenhaskiego zespołu post-hardcore’owo-elektronicznego The Dynks, już po internetowej premierze ich debiutanckiego albumu "Dolphins".

http://thedynks.bandcamp.com/album/dolphins


W roli supportu wystąpi bardzo słynny pianista i dyrygent Marcin Masecki.


THE DYNKS to bombastyczny, muzyczny dynks 2013 z Kalifornii, pod Poznaniem. Trzon tej warszawsko-kopenhaskiej formacji stanowią: Fronklo na gitarze elektrycznej i Konstanty Czart na głośnej perkusji. Wokalistką zespołu The Dynks jest dzika Sofie Elmgreen, a ci dwaj (Fronklo i Konstanty Czart) występują w duecie jako A$AP The Dynks (kiedy nie ma Sofie Elmgreen). The Dynks to grupa przyjaciół i sposób na życie. Inspiruje ich życie samo w sobie. Mimo, iż każdy z członków zespołu mieszka w innym kraju, łączy ich pasja i wspólny cel. Muzykę The Dynks można przyrównać do najlepszych zespołów wykonujących taką samą muzykę z USA. Ich teledysk do piosenki "12345678!" powoli staje się sensacją na popularnym portalu www.youtube.com. Podczas koncertu w Kosmos Kosmos okraszą występ swoimi najnowszymi kompozycjami. W 2014 wydali album "Dolphins".

Sofie - wokal, teksty
Kot - perkusja
Fronklo - wokal, gitara
Błaze - korgi

www.facebook.com/thedynks


MARCIN MASECKI urodził się, przeprowadził do, uczył w, później grał, a potem zaczął nagrywać. Aktualnie mieszka w. Gra solo (jako Marcin Masecki), w duetach (Marcin Morecki y Macio Massetti), triach (Wczasowicz Paweł), kwartetach (Pictorial Candi), kwintetach (Paristetris) i sekstetach (Profesjonalizm). I innych. Ostatnio przewodzi orkiestrom - Polonezom, Warszawskiej Orkiestrze Rozrywkowej i Orkiestrze Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Słupcy.
Inspiruje się Prince'em, Liberace i Bachem. I oczywiście Chopinem.
Wydał cztery albumy solowe, jest lauretem Paszportu Polsatu w kategorii "Muzyka".

Poniedziałek, 14.07.2014
Start: 21:00
Wstęp: 10zł
Klubojadalnia Eufemia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz