wtorek

04.07 piątek - EFM / SOUVENIR DE TANGER / WIDT - koncert i impreza
KONCERT:

EFM (Emil Macherzyński/Filip Kalinowski/Maciej Maciej)

Choć inaczej zapisane fm przywodzi na myśl radio, to stare, nie internetowe, z pokrętłami, guzikami i całą masą szumu pomiędzy falami na których lecą rzeczy, które nas zupełnie nie interesują. Nigdy zresztą nas nie interesowały. Ciekawsze było to co pomiędzy - rzadko uczęszczane centymetry skali na których działy się rzeczy nieprzewidywalne. Wymykające się kontroli rządców sprzęgi, zgrzyty i trzaski. Dźwięki, które intencjonalnie wytwarzane godzą w system i jego regulacje. Skoro jednak dali nam Oni owe pokrętła i guziki, muszą się liczyć z konsekwencjami. Choć wolą melodie i harmonie, muszą zaakceptować szum.

https://soundcloud.com/eefem/r-wnonoc-csw-20-03-2014


SOUVENIR DE TANGER

"Niezwykła pocztówka dźwiękowa wysłana z wojny domowej na Bliskim Wschodzie. W tle wirujący Derwisze, stada owiec i perwersje Hassana I Sabbaha. Fantomy i halucynacje."

https://soundcloud.com/souvenirdetanger


WIDT (Antonina Nowacka/Bogumila Piotrowska)

to swobodna kolaboracja dzwięku i wizji bedaca otwarta proba wprowadzenia. Kompozycje maja charakter poszukiwań stanowiących fundamenty poznania, a poprzez wykorzystanie improwizacji jako środka wyrazu doświadczenie pozostaje wewnątrz, wyzwalając bezpośrednią interakcje emocjonalna.

https://soundcloud.com/whoinventeddoubletap


AFTER:

RSP
Trudno napisać o nim cokolwiek. Zawsze ukryty za gramofonami, oszczędne ruchy, precyzja. Niezawodny.

GRAŻYNY
Nawołują w jeziorze.

Piątek, 04.07.2014
Start: 20:00
Wstęp: 10zł / 0 na after
Klubojadalnia Eufemia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz