poniedziałek

10.04 czwartek - IMPRO MITING: KAMIL SZUSZKIEWICZ / PIOTR DĄBROWSKI - koncertW cyklu IMPRO MITINGÓW kolejne spotkania i kolejne kombinacje. 10. kwietnia spotkają się Kamil Szuszkiewicz i Piotr Dąbrowski.

KAMIL SZUSZKIEWICZ - trębacz i autor muzyki związany z warszawską sceną niezależną, cenioną za wielogatunkowość i brak ortodoksji. Na swojej drodze twórczej miał szczęście spotkać tak wyjątkowe postaci jak Jan Jelinek, Marcin Masecki, Władysław Jagiełło, Tadeusz Sudnik, Ziv Ravitz, Adama Kamissoko, Fred Frith, Ray Dickaty, Arturas Bumsteinas, Wojtek Traczyk, Sobura, Piotr Bejnar, Piotr Pawlak, Wolfram, Macio Moretti, Piotr Zabrodzki, Hubert Zemler, Baaba, Janek i jego Combo i wiele innych.

PIOTR DĄBROWSKI - perkusista. W jego graniu instrumenty zyskują nowy wymiar, tracą swój konwencjonalny obraz - stają się narzędziami dźwiękowymi, służą do tworzenia osobliwych faktur, ujawnia się ich wewnętrzna energia. Zestawy perkusyjne ograniczone są do minimum by zapewnić podróż w percepcję dźwięku jako takiego - istotne jest tu ultra-skupienie na procesie powstawania dźwięku i uznanie ciszy jako elementu kreującego muzykę.

Czwartek, 10.04.2014
Start: 21:00
Wstęp: 15zł
Eufemia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz