środa

26.02 środa - LOST HARBOURS (UK) / PALCOLOR / BIBI - koncerty
Po ponad dwóch latach wracają do nas Lost Harbours. Razem z nimi wracają Palcolor i Bibi. Te trzy różnorodne projekty zagrają razem w środę 26. lutego.

Lost Harbours (UK)

Lost Harbours to eksperymentalny folkowy duet z Southend on Sea w Anglii. W przeciągu ostatniego roku nagrali trzy EPki i właśnie kompletują materiał na czwartą! Na ich muzykę mieli wpływ tacy twórcy jak Richard Youngs, Paavoharju, Nick Drake czy Nico. Lawirują pomiędzy takimi gatunkami jak world music, muzyka konkretna, noise i acid folk. W przeszłości mieli przyjemność grać jako support przed Belą Emerson, Doomed Bird of Providence, The Dead Rat Orcherstra, The Owl Service Library Tapes i Bird Names.

Palcolor (Targówek)

Palcolor to projekt Emila Macherzyńskiego. Po latach grania w gitarowych zespołach i nagrywania piosenek na domowy komputer Emil postanowił kupić syntezator i podążyć drogą artystów z wytwórni Warp - takich jak Aphex Twin czy Boards of Canada.

http://palcolor.bandcamp.com/album/moontrap

Bibi (Żoliborz)
Bibi ( Evvolves, Nevada, Bibi and The Wave i Sting nie zagra w Kazachstanie.) w solowym projekcie Poemat o dorastaniu. Poemat powstał w ramach Projektu 30, ogłoszonego przez Michała Śliwkę.
Poemat powstawał przez 7 dni, plus jakieś 4 dni z poprzednich lat, kiedy to poczyniłam niektóre z zamieszczonych w nim kawałki i sample. Składa się z coverów znanych piosenek dla dzieci, cytatów i nie-coverów i nie-cytatów.

https://soundcloud.com/bibibend/poemat-o-dorastaniu

Środa, 26.02.2014
Start: 21:00
Wstęp: 10zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz