wtorek

22.11 piątek - IMPROWIZJA DJ SET - imprezaZapraszamy na afrobeatowo-funkowy set Piotra Wojdata - autora audycji Improwizja (RadioJAZZ.FM). Tańczymy 22. listopada, od 22.

"Funky Dollar Bill, U.S. Dollar Bill" - śpiewała w latach 70. grupa Funkadelic, dowodzona przez charyzmatycznego George'a Clintona. A, że nie był to pean na cześć amerykańskiej waluty, to i my nie będziemy rozdawać na wejściu jednodolarówek z wizerunkiem prezydenta Washingtona. W Eufemii zagości za to gorąca atmosfera. A wszystko za sprawą ognistej muzyki funk w najlepszym wydaniu. Mocny, taneczny groove, zaczepny bas i rozedrgane partie dęciaków - to tylko ułamek atrakcji, jaki czeka was tym razem. Nie zabraknie klasyki gatunku, jak i wycieczek w stronę afrobeatu i innych egzotycznych brzmień, okraszonych dobrze znanymi przebojami.

Piotr Wojdat - autor audycji Improwizja w radioJAZZ.fm (na żywo we wtorki o 22) oraz twórca bloga impro-wizja.blogspot.com. Pisze/pisał dla Screenagers.pl, Machiny, Kwartalnika Literackiego Wyspa i JazzPressu.

https://www.facebook.com/Improwizja
http://impro-wizja.blogspot.com/
http://radiojazz.fm/

Piątek, 22.11.2013
Start: 22:00
Wstęp wolny

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz