czwartek

13.07 sobota - URODZINY PATA: KREM, JAYETI, RAP EVERYDAY - koncert i imprezaPatryk Chilewicz zaprasza na swoje urodziny: 

To już dwadzieścia trzy lata. Niektórzy dają mi na oko co najmniej dwadzieścia siedem, inni za plecami mówią, że zachowuję się jak trzynastolatek. I tych, i tamtych zapraszam do wspólnej celebracji moich urodzin oraz na po prostu zwykłą zabawę.

Krem (live)
Pewną tracycją stał się już koncert Kremu na moich urodzinach. Nie dość, że Wiki Królikowska jest od lat moją najlepszą przyjaciółką, to jeszcze tworzy naprawdę piękne rzeczy. Sprawdźcie sami na www.facebook.com/zupakrem.

jaYeti (dj set)
Disco to nie muzyka, to styl życia. Wie o tym jedna trzecia diskollektivu - jaYeti. Gorący towar, który niedawno wrócił z Amsterdamu da czadu nie tylko przy barze. Będą hity, będzie szał. Mam nadzieję, że Eufemia przeżyje, a ja nie zostanę przeklęty. Zobaczcie kolektyw na www.facebook.com/diskollektive.

Rap Everyday (dj set)
Znana fashionistka i aktywistka kulturalna Mickey Wyrozębski wraca do starego, dobrego rapu. Jako że i Patryk, i Mickey rap lubią, więc rap poleci. Będziemy się bujać, ćwiczyć flow i wspominać dobre lata na blokowiskach. Obadajcie na www.facebook.com/RapEveryday.

22:00 jaYeti dj set
24:00 Krem live
01:00 Rap Everyday dj set

Start: 22:00

Wstęp wolny

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz