poniedziałek

10.07 środa - IMPRO MITING: DICKATY / SZUSZKIEWICZ - koncert

IMPRO MITING: DICKATY / SZUSZKIEWICZ

Ray Dickaty - saksofon
Kamil Szuszkiewicz - trąbka


Ray Dickaty - Na karierę muzyczną Raya Dickaty składa się ponad 60 nagrań z różnymi artystami. Brał też udział w kilku światowych tournee z zespołem Spiritualized. Jest autorem aranżacji partii sekcji dętych do utworów Spiritulized na płycie "Anutha Zone". Jako saksofonista i flecista grał w zespole Dr. Johna, był członkiem zespołów Too Pure i Moonshake, z którymi nagrał 2 albumy. Występował z PJ Harvey i Stereolab. Nagrywał i koncertował z Cornershop, Gallon Drunk, Durutti Column, AMP, Lush, The Duke Spirit i Six By Seven. Współpracował z legendą i założycielem AMM, Eddiem Prevostem w Londynie i Liverpoolu.


Kamil Szuszkiewicz - jedna z najmocniejszych osobowości polskiej sceny niezależnej, artysta wszechstronny, muzyk o szerokich zainteresowaniach i potrzebach muzycznych.
Trębacz, absolwent Wydziału Jazzu warszawskiej PSM II stopnia przy ul. Bednarskiej. Współpracował z wieloma oryginalnymi artystami, wśród których znaleźli się m.in.: malijski lutnista i szaman Adamo Kamissoko, perkusista i legenda polskiej awangardy Władysław Jagiełło, izraelski saksofonista Assif Tsahar, oraz – Hubert Zemler, Marcin Masecki, Wojtek Traczyk, Rafał Sarnecki i grupy Wolfram, Baaba, Mitch&Mitch, Cinq G.
W latach 2001-2007 założył i prowadził Kolektyw Etopiryna (Piotr Zabrodzki, Maciek Szczyciński, Wojtek Sobura).
Aktualnie gra w zespołach Kapacitron (Sobura, Szuszkiewicz, Traczyk, Zemler), Trifonidis Free Orchestra oraz – Profesjonalizm.
Na swoim koncie ma również solowy album „Prolegomena” (2011). 


START: 21:00
WSTĘP: 10PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz